„Aurum 1006 km lenktynėms“ akomponuos ir kurtinantis decibelų drag‘as

  • Teksto dydis:

Liepos 19-22 d.d. Palangą vėl drebins didžiausios Baltijos šalyse maratoninės „Aurum 1006 km lenktynės“, kuris VšĮ „Promo Events“ organizuoja nuo 2000-ųjų.

„Tai bus jau 24-asis paeiliui mūsų rengiamas automobilių maratonas, – sakė pagrindinis jų iniciatorius ir organizatorius, „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis. – Renginio ilgaamžiškumą bei tolydžio didėjantį dėmesį jam nemenka dalimi lėmė ir tai, jog lenktynes kasmet lydi vis didesnė ir įvairesnė pramogų puokštė, randanti gerbėjų ne vien tik greičio mėgėjų būryje“.

Paskutiniais metais vis daugiau dėmesio susilaukia decibelų drag‘as (dB Drag) – visame pasaulyje populiarios automobilių garso sistemų entuziastų varžybos, kuriose kiekvienas bando įrodyti, kieno automobilyje sumontuota garso sistema galingesnė, matuojant uždaro ar atviro automobilio tūrio vienete skleidžiamo garso lygį decibelais.

Šiemet tai bus šeštosios paeiliui „Audio Freakz Lietuva“ komandos Palangoje „Aurum 1006 km lenktynėse“ rengiamos automobilių garso sistemų entuziastų varžytuvės, kuriose organizatoriai žada visus nustebinti ne tik naujovėmis.

„Aurum 1006 km lenktynių“ programoje vyksiančiose „Pioneer 1006 km dB Drag“ varžytuvėse pristatysime naujas, ne tik tradicines, bet ir visame pasaulyje plačiai paplitusias BassRace ir Street Sound varžybas, kuriose savo jėgas išbandyti galės visi norintys, – sakė garso mėgėjų varžytuves rengiančios asociacijos direktorius Paulius Maksvytis. – BassRace varžybų metu dalyviai pasirodys pagal nustatytą laiko takelį 30 sek intervale, o užfiksuotas didžiausias decibelų vidurkis ir parodys maksimalias garso įrangos galimybes“.

Tikimasi, jog šiemet ypatingą visų žiūrovų dėmesį patrauks ir naujos, nevaldomai populiarėjančios ir išskirtinai garsios StreetSound varžybos, kuriose tikrai neliks abejingų kurtinančiai garsiai, automobilio durelėse sumontuotai įrangai.

Didelis durelėse įmontuotas garsiakalbių skaičius, estetinis jų vaizdas, priklausomai nuo turimos garso įrangos dalyvio tinkamo garso takelio pasirinkimas, privers nustebti net ir visko mačiusius.

Šeštąjį pamečiui garso festivalį Palangoje rengianti „Audio Freakz Lietuva“ asociacija primena, jog pirmosios dB drag varžybos įvyko 1994 metais Amerikoje, o dabar pasaulyje yra daugiau nei 131 tūkstantis oficialiai varžyboms registruotų dalyvių.

Atsakymo į šį klausimą lauksime liepos 19-22 dienomis, kai kartu su „Aurum 1006 km lenktynėmis” vyks ir automobilių garso sistemų entuziastų varžytuvės.

Registracija į šį renginį jau prasidėjo: https://racing.lt/lt/dbdrag.NAUJAUSI KOMENTARAI

Onė

Onė portretas
Kodėl teršiama gamta ,tegul sumoka už taršą
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių