16-metė pasaulio čempionė: aš visą gyvenimą atiduosiu tik breikui

  • Teksto dydis:

Lietuva maža šalis ir pasaulio čempionato titulai – mums retenybė. Tačiau lietuviai nepaliauja stebinti ir įrodo, kad galime daugiau, nei galvojame. Šįkart tai įrodė 16-metė breiko šokėja Dominika Banevič, pasaulio čempionate iškovojusi auksą, praneša LNK.

Magiška ir labai laukta akimirka išaušo – Lietuvos breiko šokėja B-girl Nicka skelbiama pasaulio čempione. 16-metė D. Banevič krenta ant žemės ir pravirksta, į jos glėbį puola mama Alina, o tūkstančiai žiūrovų Belgijoje sveikina nugalėtoją.

Nuo vaikystės savo gyvenimą breiko šokiams paskyrusi mergina iš Lietuvos iškovojo didžiausią pergalę karjeroje. Visų pirma sau ji buvo pažadėjusi, kad atsities po nelaimėtų Europos žaidinių ir bilietą į Paryžiaus olimpines žaidynes iškovos triumfuodamas pasaulio čempionate. Ką sakė, tą ir padarė.

„Negaliu dar patikėti tuo, kad turiu kelialapį į olimpines žaidynes. Labai tikėjau tuo, kad aš galiu tai padaryti, nes po Europos žaidynių pasakiau, kad aš laimėsiu pasaulio čempionatą ir aš tiesiog paleidau tas mintis ir visą spaudimą“, – į Vilnių sugrįžusi Dominika sakė žurnalistams.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

 

 

„Kojos buvo pakirstos ir nelabai galėjau paeiti. Tiesiog bandžiau sulaikyt ašaras, bet nepavyko“, – patirtas emocijas prisiminė mama.

B-girl Nicka pasaulio čempionate 2:1 įveikė breiko legendą iš Japonijos Ayumi Fukushima. B–girl Ayumi neseniai atšventė 41-ąjį gimtadienį.

Dominika užsikabino aukso medalį ir įgyvendino didžiausią svajonę – laimėjo bilietą į Paryžių. Ten šoks tik šešiolika stipriausių pasaulio breikerių. Beje, Paryžiuje breikas debiutuos kaip nauja sporto šaka.

„Kai laimi vieną, tai jau klausia apie kitą, bet šiuo metu tiesiog noriu pasimėgauti tuo, kad jau gavau kelialapį, nes kelias iki jo tikrai buvo sunkus“, – sakė Nicka.

Tikslas kaip ir buvo prieš tai – ne tiesiog patekti į olimpines, bet ir būti ant podiumo.

Sunku būtų Lietuvoje surasti kitą tokį sportininką, kuris taip nebijotų kalbėti apie savo tikslus. Štai ką 16-metė pasakė birželį, kai tąkart nepavyko iškovoti olimpinio kelialapio: „Pas mus lengvų kelių nėra ir aš laimėsiu tą kelialapį pasaulio čempionate.“

O štai, ką LNK žinioms B-girl Nicka pasakė dar tada, kai jai buvo 13 metų: „Aš visą gyvenimą atiduosiu tik breikui ir man nesvarbu, ar tai bus sunku, ar ne, aš žinau, ko noriu ir aš to pasieksiu.“

Iškovojusi bilietą į Paryžių šokėja drąsiai įvardija ir savo tikslą olimpiadoje: „Tikslas kaip ir buvo prieš tai – ne tiesiog patekti į olimpines, bet ir būti ant podiumo. Tai toks tikslas ir yra dabar. Dabar prie to ir dirbsiu visiškai susikoncentravusi.“

Laimėjusi pasaulio čempionatą D. Banevič iškovojo 12 tūkst. dolerių. Dar jai atiteks 15 tūkst. eurų premija iš Lietuvos valstybės.NAUJAUSI KOMENTARAI

ji

ji portretas
pasirinko apgailėtiną ateitį

Anonimas

Anonimas portretas
Komentatoriai tai atsilupe, del pavardes pykstasi :D

>>>Anonimas \\\\\.../////

>>>Anonimas  \\\\\...///// portretas
>čmil,zinger,lanzberg,šiman,amkievič,dora'Wolska,grybowska -tai kokios mūsų va(l)donų tautybės??????????????___Ta Banievič tik pasiragė,o anie "vadovauja".
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių