„Sūduvos“ prezidentas V. Murauskas: rezultatu ir vieta esu patenkintas, reikia žiūrėti į priekį

  • Teksto dydis:

Marijampolės „Sūduvos“ futbolo klubo prezidentas Vidmantas Murauskas teigiamai įvertino 2023 metų komandos sezoną ir planuoja išsaugoti komandos branduolį 2024-iesiems.

„Pirmiausia noriu padėkoti visiems klubo žaidėjams, treneriams, personalui, stadiono darbuotojams, rėmėjams ir aistruoliams už atliktą darbą, palaikymą, buvimą kartu, – kalbą apie 2023 metų sezoną pradėjo V. Murauskas. – Sezonas nenuvylė. Jis buvo pakankamai normalus, matėme daug debiutų ir tarp trenerių, ir tarp žaidėjų, kai kurie iš tų debiutų buvo labai gražūs. „Sūduvos“ komanda prieš sezoną atjaunėjo, tačiau stengėsi, kovojo. Buvo ir gerų rezultatų, ir prastesnių, kai kada koją kišo ir trenerių, ir žaidėjų jaunystė. Turiu mintyje tokius atvejus, kaip taurės turnyro rungtynės išvykoje su „Džiugu“ ar čempionato dvikova su „Kauno Žalgiriu“, kai paskutinėmis sekundėmis išsprūdo pergalė. Čia yra futbolas, taip būna ir taip yra.

Prieš sezoną kalbėjome su treneriu Dovydu Lastausku, kad tikslas yra neiškristi ir užimti kiek įmanoma aukštesnę vietą. Kovojome dėl 6 vietos, ją buvo galima laimėti, bet nepavyko tai nepavyko. „Bangai“ pralaimėjome 3 kartus, laimėjome kartą, tad viskas yra teisinga. Rezultatu ir vieta esu patenkintas, dabar reikia žiūrėti į priekį.“

Kalbėdamas apie ateitį, klubo prezidentas sakė norįs, kad D.Lastauskas, šiemet išsilaikęs UEFA PRO licenciją, tęstų darbą.

„Pasikalbėjome su treneriu, aptarėme, ar jis pats norėtų tęsti darbą, kuriuos žaidėjus norėtų matyti komandoje. Jis nori likti „Sūduvoje“, šiuo metu yra išvykęs, tad kai kurias sutarties detales dar derinsime artimiausiu metu. Bet yra sutarta, kad D.Lastauskas liks ir treniruos „Sūduvą“ kitą sezoną“, – sakė klubo prezidentas.

Socialiniuose tinkluose su „Sūduva“ jau atsisveikino japonas Junas Suzuki, komandoje, be abejo, bus ir kitų permainų.

„Komandoje tikrai lieka jaunimo būrys, pavyzdžiui, broliai Ernestas ir Tautvydas Burdzilauskai. Kitais metais matysime ir daugiau šiemet „Sūduvai“ atstovavusių žaidėjų, vyksta pokalbiai tiek su vietiniais žaidėjais, tiek su užsieniečiais, – sakė V.Murauskas. – Jau artimiausiu metu pranešime ne vieną su tuo susijusią naujieną. Mūsų pasiektas rezultatas davė ir tokį impulsą, kad yra norinčių pas mus ateiti žaidėjų iš kitų Lietuvos komandų. Žiūrėsime, kaip pavyks susitarti.“

Į tikslus kitam sezonui „Sūduvos“ prezidentas kol kas nenorėjo gilintis.

„Reikia stengtis eiti į priekį, tačiau plačiau apie tai kalbėti kol kas dar per anksti. Matome branduolį iš žaidėjų, kurie atstovavo komandai šiemet, buvo starto sudėties žaidėjai, norime, kad jaunimas gautų savo vaidmenį, o prie visų jų reikia lipdyti trūkstamas detales. Kai jos bus, tada bus galima pamąstyti apie norimą poziciją. Šiandien tai yra dar per ankstyvas klausimas. Komanda susirinks sausio pradžioje, o visa kita parodys ateitis“, – sakė V.Murauskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Davidas Kipianis

Davidas Kipianis portretas
Apie ką straipsnis ? Apie nieką. Už ką čia dėkoti ? Tas pats jei mokyklos direktorius imtu dėkoti mokiniams, kad tie į mokyklą eina. Briedas kažkoks.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių