Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė turnyrą Kinijoje pradėjo lygiosiomis

Lietuvos jaunimo (iki 22 metų) futbolo rinktinė sužaidė pirmąsias rungtynes tarptautiniame „Dazu Rock Carvings Cup“ turnyre Čongčinge (Kinija), rašo lff.lt.

Valdo Trakio treniruojama komanda sužaidė kovingai su Šiaurės Korėjos bendraamžiais. Mūsiškiai antrajame kėlinyje pirmavo po Sergejaus Amirziano taiklaus smūgio. 90-ąją minutę teisėjas skyrė diskutuotiną 11 metrų baudinį, kurį varžovai realizavo ir išplėšė lygiąsias 1:1.

Sekmadienį mūsiškiai rungsis su turnyro šeimininke – Kinijos rinktine. Dvikova Dazu sporto centro stadione prasidės 13.35 val. Lietuvos laiku.

Lietuvos vaikinų U-22 rinktinės startinė sudėtis: Lukas Paukštė, Dominykas Barauskas, Ričardas Šveikauskas, Lukas Valvonis, Ignas Baranauskas, Arnas Borodinas, Martynas Vasiliauskas, Ronaldas Misiūnas, Dominykas Kubilinskas, Benas Anisas, Edvinas Baniulis.