Italija užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose – sutriuškino Šveicariją

Italijos rinktinė toliau demonstruoja nuostabią formą. „Azzurri“ antrosiose „Euro 2020“ rungtynėse užtikrintai 3:0 nugalėjo Šveicarijos ekipą.

Italija į priekį išsiveržė 26-ąją minutę. Manuelis Locatelli pradėjo ataką dar varžovų aikštės pusėje, spurtavo daugiau nei 50 metrų, sulaukė Domenico Berardi perdavimo ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Tas pats M.Locatelli ir padvigubino skirtumą, kai pykštelėjo iš už baudos aikštelės ribų kaire koja 52-ąją minutę. Kamuolys įskriejo į patį šveicarų vartų kampą.

Tašką šiame susitikime padėjo Ciro Immobile, kuris galingu tolimu smūgiu vartininką nuginklavo 89-ąją minutę.

Nors Romos Olimpiniame stadione šveicarai ginklų nesudėjo, tačiau net ir sušvelninti skirtumo Vladimiro Petkovičiaus auklėtiniams nepavyko.

Italija jau užsitikrino vietą „Euro 2020“ aštuntfinalyje, pirmajame ture „Azzurri“ 3:0 suvarpė Turkiją.

Šveicarija čempionato starte 1:1 sužaidė su Velsu, tad savo taupyklėje turi vos 1 tašką.

Šiame straipsnyje: Euro 2020ItalijaŠveicarija