Europos lygos atranka: N. Valskio įvartis leido komandai pasiekti lygiąsias išvykoje

Tel Avivo „Bnei Yehuda“ futbolininkai gerai pradėjo Europos lygos atrankos varžybų antrojo rato kovą. Išvykoje į Slovakiją dviejų lietuvių atstovaujamas klubas pasiekė lygiąsias 1:1 su vietos „Trencin“.

Tiek vartininkas Emilijus Zubas, tiek puolėjas Nerijus Valskis rungtynes pradėjo starto sudėtyje, o pastarasis įvartį pelnė jau 3-ąją susitikimo minutę.

Vis dėlto 59-ąją minutę Jakubas Pauras įvarčiu nuginklavo „Bnei Yehuda“ vartus gynusį Emilijų Zubą.

N.Valskis 69-ąją minutę užsidirbo geltoną kortelę, o 82-ąją minutę buvo pakeistas gynėju, nes jo komandos draugas M.Kandilas buvo išvytas iš aikštės po antrosios geltonos kortelės.

Atsakomosios rungtynės Tel Avive vyks po savaitės, o dėl išvykos įvarčio „Bnei Yehuda“ ekipai pakaks lygiųjų 0:0.