V. Putino pakalikams jau dreba kinkos: bijo atsidurti Hagos teisme ir atsakyti už savo veiksmus

  • Teksto dydis:

Rusijos opozicijos lyderis Genadijus Gudkovas išsakė prognozes, kada baigsis Rusijos Federacijos karas su Ukraina, ir kiek ilgai po to išsilaikys Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, kuriam gresia ne tik sankcijos, bet ir teismas Hagoje. Jo nuomone, diktatorius nesuvokia savo padėties apgailėtinumo, rašo UNIAN.

G. Gudkovas pakomentavo ir informaciją, kad Rusijos Federacija nori pradėti masinę bepiločių orlaivių, padėsiančių išsklaidyti protestus, gamybą.

Tokie dronai „Hornet“ neva galės gąsdinti protestuotojus ultragarsu. Anot G. Gudkovo, Rusijos kariuomenė, kurdama tokius dronus, tiesiog bando imituoti savo veikimą.

„Jo sukurta armija – daugiau nei milijonas žmonių, turi kažką daryti. Jie inicijuoja bylas, ieško priešų“, – akcentavo opozicionierius.

G. Gudkovas prisiminė, kad anksčiau jau bandytas sukurti „Stenos“ kompleksas, kuris turėjo drausminti protestuotojus elektros smūgiais ir apipilti vandeniu. Tokie „kūriniai“ yra darbo rezultatas tų, kurie tiesiog nori parodyti savo paramą ir lojalumą V. Putinui.

„Tai nepadės, nes visa tai yra apsaugos iliuzijos viduje, jei kažkas ten tikrai prasidės. Jei taip bus, tai greičiausiai prasidės revoliucija arba kažkoks perversmas iš viršaus. Jie dabar nori ugdyti žurnalistus ir mokyti proputiniško patriotizmo darželiuose. Tačiau nesupranta, kad nebeturi laiko“, – kalbėjo G. Gudkovas.

Jis priminė ir neseniai paskelbtą propagandistės Margaritos Simonyan pareiškimą, kuriame ji pripažino, kad ji  pati ir visi, susiję su Kremliumi, Hagoje bus teisiami. M. Simonyan bijo, kad pralaimėjus, teks atsakyti už savo veiksmus.

„Tai pradeda suprasti ir daugelis kitų... Na, aš manau, kad karas, deja, truks dar mažiausiai šešis mėnesius. Tai yra minimalus laikas. Karas baigsis, V. Putino kariuomenės pralaimėjimas pakurstys stiprias emocijos tarp žmonių dėl sankcijų ir kito spaudimo“, – teigė pašnekovas.


Šiame straipsnyje: karas UkrainojeVladimiras Putinaskaro veiksmaikaro nusikaltimaiatsakomybė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių