Prie Libijos krantų išgelbėti 5 tūkst. į Italiją plaukusių migrantų Pereiti į pagrindinį turinį

Prie Libijos krantų išgelbėti 5 tūkst. į Italiją plaukusių migrantų

2017-05-20 14:44
AFP-BNS inf.

Per 48 valandas iki šeštadienio ryto prie Libijos krantų buvo išgelbėta 5 tūkst. į Italiją plaukusių migrantų, paskelbė abi šalys.

Žmones gelbėjo Italijos ir Libijos pakrančių apsaugos pareigūnai. Ketvirtadienį buvo išgelbėta maždaug 2 900 žmonių, kurių 2 300 buvo rasti tarptautiniuose vandenyse ir nugabenti į Italiją. Kiti 580 buvo paimti Libijos vandenyse ir sugrąžinti į šią šalį.

Penktadienį ir šeštadienio naktį buvo išgelbėta dar 2 100 migrantų, susigrūdusių į 17 laivų, bet taip pat buvo rastas vienas nuskendęs vyras.

Į Italiją atvykstančių migrantų skaičius šiemet išaugo daugiau kaip 30-čia proc., palyginti su tuo pačiu praėjusių metų periodu. Šiemet į Italiją jau atvyko 46 tūkst. žmonių.

Tačiau 38 migrantams, išgyvenusiems pavojingą kelionę per Viduržemio jūrą, tenka vienas žuvusysis, nurodo Tarptautinė migracijos organizacija. Pasak jos, šiemet jau žuvo 1 244 migrantai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų