Pranešama apie sprogimą ir susišaudymą Sevastopolyje, okupantų bendrininkų evakuaciją iš Krymo

  • Teksto dydis:

Laikinai okupuotame Sevastopolyje penktadienį buvo girdėti sprogimas Omegos įlankos rajone ir šūviai prie karo mokyklos.

Tai pranešė portalas „Krym. Realii“, remdamasis prorusiškais „Telegram“ kanalais, informuoja naujienų agentūra „Ukrinform“.

„Rašo, kad girdėjo labai garsų sprogimą Omegos įlankos rajone. Drebėjo miesto gyventojų langai. Rusų „valdžia“ kol kas tyli“, – sakoma pranešime.

Be to, pranešama, kad prie Šaulių įlankos esančios karo mokyklos rajone buvo girdėti automatinių ginklų šūviai.

Kaip anksčiau pranešė „Ukrinform“, kovo 22 d. Sevastopolyje griaudėjo stiprūs sprogimai, buvo uždaryta perkėla per Sevastopolio įlanką.

Ukrainos žvalgyba: okupantai pradėjo savo bendrininkų evakuaciją iš Krymo

Rusijos okupacinė valdžia pradėjo evakuaciją iš laikinai užgrobto Krymo. Tai penktadienį pranešė Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausiosios žvalgybos valdybos atstovas Andrijus Jusovas, kuriuo remiasi „Interfax-Ukraina“.

Pasak pareigūno, Rusijos karinė vadovybė pusiasalyje ir okupacinė administracija labai aktyviai parduoda nekilnojamąjį turtą ir išveža savo šeimas iš Krymo.

„Bet kitiems, eiliniams, sako: nesijaudinkite, viskas ramu, viskas kontroliuojama... Su rusais susijusios šeimos išvežamos, ir labai aktyviai. Ir tai proga susimąstyti visiems kitiems, kurie susiejo savo likimą su nusikalstamu rašistiniu Putino režimu. Krymą geriau palikti, kol yra tokia galimybė“, – televizijos kanalo „Freedom“ eteryje sakė A. Jusovas.

Anot jo, išvakarėse vietos gyventojai per radijo stotis išgirdo įspėjimą, kad jie turi ruoštis išvykti. Vyriausiosios žvalgybos valdybos atstovas mano, kad įspėjimas skirtas tiems Krymo gyventojams, kurie bendradarbiavo su okupacine valdžia.

„Kad ten būtų taika ir tvarka, pusiasalis turi būti deokupuotas, jame turi būti atkurta teisėta Ukrainos valdžia. Tiesą sakant, Krymas turi būti grąžintas į gimtąjį Ukrainos uostą, o tai tikrai įvyks artimiausiu metu. Todėl visiems tiems, kurie dirba Rusijai, tikrai artimiausiu metu vertėtų palikti Ukrainos Krymo teritoriją“, – pridūrė A. Jusovas.


Šiame straipsnyje: karas UkrainojesevastopolisKrymas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių