A. Navalnas parašė socialiniuose tinkluose, kad jau gali vaikščioti

Vokietijos klinikoje gydomas rusų opozicionierius Aleksejus Navalnas šeštadienį socialiniuose tinkluose parašė, kaip sveiksta, ir sakė, kad jaučiasi geriau ir jau gali vaikščioti.

„Papasakosiu jums, kaip sveikstu. Kelias aiškus, nors ir ilgas, – savo „Instagram“ paskyroje pasakojo jis. – Dabar aš vaikinas, kurio kojos dreba lipant laiptais, bet jis bent jau galvoja: „O, čia gi laiptai. Jais lipama. Turbūt reikia paieškoti lifto“. O anksčiau būtų tiesiog kvailai stovėjęs ir spoksojęs.“

Pasak A. Navalno, jis „dar visai neseniai nepažino žmonių ir nesuprato, kaip kalbėti“.

Opozicionierius sakė pirmosiomis dienomis po pabudimo iš komos turėjęs atminties problemų.

„Kiekvieną rytą pas mane ateidavo gydytojas ir sakydavo: „Aleksejau, atnešiau lentą, pagalvokime, kokį žodį joje parašyti“. Tai mane varė į neviltį, nes nors apskritai jau supratau, ko nori gydytojas, nesupratau, iš kur tų žodžių gauti. Kur galvoje jie atsiranda? Kur surasti žodį ir kaip padaryti, kad jis ką nors reikštų? Visa tai buvo visiškai nesuprantama. Tiesa, kaip išreikšti savo neviltį, taip pat nežinojau ir todėl tiesiog tylėjau. Ir tai dabar rašau apie vėlyvą etapą, kurį pats prisimenu,“ – pridūrė jis.

Garsiausias Rusijos opozicijos politikas A. Navalnas šiuo metu dėl apnuodijimo gydomas Vokietijoje. 44 metų opozicionierius praėjusį mėnesį pasijuto blogai lėktuve, skridusiame iš Tomsko, kur jis buvo nuvykęs tirti korupcijos ir propaguoti savo „išmaniojo balsavimo“ kampanijos prieš regionų rinkimus.

Lėktuvui skubiai nutūpus opozicionierius buvo nugabentas į Omsko miesto ligoninę, o po kelių dienų pervežtas į Berlyno kliniką.

Rugsėjo 2 dieną Vokietijos pareigūnai, remdamiesi šalies kariuomenės laboratorijos išvadomis, paskelbė, kad A. Navalno organizme aptikta nuodų iš nervus paralyžiuojančių medžiagų grupės „Novičiok“ pėdsakų. Tos pačios grupės medžiaga, kaip teigia Londonas, 2018 metais Anglijos Solsberio mieste buvo apnuodyti buvęs Rusijos šnipas Sergejus Skripalis ir jo duktė.

A. Navalno kolegos mano, jog šio uždrausto cheminio ginklo panaudojimas rodo, kad už apnuodijimą gali būti atsakinga tik Rusijos valstybė.

Rusija atmetė „nepagrįstus pareiškimus“ dėl šio incidento ir pareiškė, kad jos gydytojai anksčiau nerado jokių toksinų pėdsakų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Alis...

Alis... portretas
labai jau protingai mąsto tas navalnas po komos... keista...

,,noviciokas,,, kale,, per lieziuvy ir kanopas

,,noviciokas,,, kale,, per lieziuvy ir kanopas portretas
pirmas issitiesino lieziuvis ...veliau ir kanopu nagus pavyko istraukt is pado ... dabar jau vaiksciot ir suda malt gales toliau...
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių