Latvijoje – rekordinis naujų COVID-19 atvejų skaičius Pereiti į pagrindinį turinį

Latvijoje – rekordinis naujų COVID-19 atvejų skaičius

2020-10-08 09:12

Latvijoje per praėjusią parą atlikus 4 416 testų buvo nustatyta rekordiškai daug naujų COVID-19 atvejų – 109, ketvirtadienį pranešė Ligų prevencijos ir kontrolės centras.

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / Scanpix nuotr.

2,47 proc. vakar atliktų testų rezultatai buvo teigiami. Ligų profilaktikos ir kontrolės centro Infekcinių ligų rizikos analizės ir prevencijos departamento direktorius Jurijus Perevoščikovas anksčiau sakė, kad 3 proc. būtų kritinė riba, rodanti, kad virusas sparčiai plinta ir nėra kontroliuojamas.

Nuo epidemijos pradžios Latvijoje atlikus per 349 tūkst. testų nustatyta iš viso 2 370 užsikrėtimo koronavirusu atvejų, 40 žmonių nuo šios ligos mirė, 1 322 pasveiko.

Per praėjusią parą dėl COVID-19 buvo hospitalizuota 10 pacientų – tai taip pat vienos dienos rekordas. Iš šiuo metu ligoninėse gydomų 42 koronavirusine infekcija sergančių asmenų penkių būklė yra sunki, kitų – vidutinio sunkumo.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų