Latvijoje ir Estijoje sparčiai daugėja užsikrėtusiųjų koronavirusu

Latvijoje per pastarąją parą buvo nustatyti dar keturi užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejai, tad bendras jų skaičius šalyje išaugo iki 30, sekmadienį pranešė Ligų profilaktikos ir kontrolės centras (SPKC).

Per pastarąją parą Latvijoje atlikta 250 koronaviruso infekcijos COVID-19 nustatymo testų, keturi iš jų buvo teigiami. Iki šiol šalyje paimta mėginių iš 910 žmonių, siekiant ištirti, ar jie nėra užsikrėtę koronavirusu.

Keturių naujų pacientų užsikrėtimo aplinkybės tebesiaiškinamos.

Penktadienį Latvija paskelbė apie devynis naujus užsikrėtimo atvejus, susijusius su kelionėmis į Italiją, Ispaniją, Jungtinę Karalystę ir Austriją. SPKC susisiekė su visais asmenimis, su kuriais turėjo kontaktų užsikrėtusieji.

Penktadienį vyriausybė paskelbė ekstremalią padėtį ir įvedė virtinę griežtų priemonių, turinčių apriboti viruso plitimą. Nepaprastoji padėtis galios iki balandžio 14 dienos, bet dar gali būti pratęsta.

Vyriausybė taip pat paragino visus gyventojus susilaikyti nuo kelionių į užsienį.

Nuo penktadienio šalyje buvo atšaukti ir uždrausti visi vieši renginiai, susirinkimai, eitynės ir protestai, kuriuose dalyvauja daugiau kaip 200 žmonių.

Estijoje užsikrėtusiųjų – daugiau nei 170

Estijoje asmenų, kuriems buvo patvirtinta koronaviruso infekcija COVID-19, padaugėjo iki 171, sekmadienį vakare pranešė Sveikatos apsaugos departamentas.

Nuo sausio 31 dienos šalyje buvo atlikti iš viso 1 133 testai šiam susirgimui nustatyti.

Šiuo metu tarnybos daugiausiai pastangų skiria apsaugoti pažeidžiamiausioms gyventojų grupėms, pavyzdžiui, senyviems ir lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms.

Anot Sveikatos apsaugos departamento, koronaviruso didelio masto išplitimo šalyje rizika yra vidutinė.

Peržiūrėti didesnį žemėlapį
NAUJAUSI KOMENTARAI

...

... portretas
Kai mūsų 'šundaktariai' ims VISUS įtartimus tikrint, mes toli užpakaly savo seses paliksim.

Romualdas

Romualdas portretas
To ir reikėjo tikėtis ,kai nėra atsakingumo ,tarp pačių žmonių ir galimų prevencinių priemonių imamasi pavėluotai. Daugumoje tai valdininkų uždelstų veiksmų ar jų nebuvimo ,pasekmės .Žurnalistai skelbė jau seniai ,tik veiksmų iš reikiamų instancijų nebuvo.Ir Lietuvoje ne kitaip elgėsi valdininkai.Dabar yra kaip yra.

Vero

Vero portretas
Manau, kad ne serganciu dsugeja, o musiskiai eskulapai nesusitvarko su tyrimais. Man tiesiog grda buvo skaityti. Kad ppvz. Estijoje yra 7 punktai, kur tiriama del apsikretimo koronavoirudu, o Lietuvoje tik VIENAS. Ir girtam rziui aisku, kai matai tomi skirtumą. Taip vadinamas alkoholio ministras rodo saviems pilieciams špygą.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių