Kyjive raketai pataikius į negyvenamą pastatą žuvo žmogus, dar du sužeisti

Ukrainos sostinės meras Vitalijus Klyčko ketvirtadienį pranešė, kad rusų raketai pataikius į negyvenamą pastatą žuvo žmogus, dar du buvo sužeisti.

Raketa pataikė į pietvakariniame Holosijivo rajone esantį pastatą. Sužeistieji hospitalizuoti, platformoje „Telegram“ pranešė V. Klyčko.

Kyjivo miesto karinė administracija teigė, kad žmogus žuvo dėl nukritusių raketos dalių.

Pareigūnai anksčiau ketvirtadienį pranešė, kad numušta keliolika Rusijos raketų, paleistų į Kyjivą.

„Priešas Kyjivo kryptimi paleido daugiau kaip 15 sparnuotųjų raketų. Dėl puikaus oro gynybos darbo visi oro taikiniai buvo numušti“, – sakė Kyjivo karinės administracijos vadovas Serhijus Popko.

Odesos regione rusų raketos smogė dviem energetikos objektams

Ukrainos pietinio Odesos regiono valdžia ketvirtadienį pranešė, kad Rusijos raketos pataikė į du energetikos objektus – tai naujausias Maskvos pajėgų išpuolis prieš ypatingos svarbos infrastruktūrą.

„Jau yra informacijos apie žalą dviem Odesos kritinės energetikos infrastruktūros objektams. Sužeistųjų nėra. Oro gynybos pajėgos dirba virš Odesos regiono“, – socialiniame tinkle pranešė regiono karinės administracijos vadovas Jurijus Krukas.

Per Rusijos atakas Ukrainoje žuvo 11 žmonių

Ukrainos nepaprastųjų situacijų pareigūnai pranešė, kad per naujausias Rusijos dronų ir raketų atakas žuvo 11 žmonių ir dar 11 buvo sužeisti.

Rusai Ukrainą atakavo kitą dieną po to, kai Vokietija ir Jungtinės Valstijos paskelbė siunčiančios Kyjivui pažangių kovinių tankų.

Ukrainos valstybinės nepaprastųjų situacijų tarnybos atstovas spaudai Oleksandras Chorunžyjus ketvirtadienį per Ukrainos televiziją paskelbė atnaujintą aukų skaičių.

„Šiandien per Rusijos teroristinius išpuolius 11-oje Ukrainos regionų buvo panaudoti ir dronai, ir raketos. Per išpuolius kilo du gaisrai, buvo apgadinti 35 pastatai, sužeista 11 žmonių ir, deja, 11 žmonių žuvo“, – sakė O. Chorunžyjus.

Ukrainos sostinės meras Vitalijus Klyčko anksčiau ketvirtadienį pranešė, kad rusų raketai pataikius į negyvenamą pastatą žuvo žmogus, dar du buvo sužeisti.

Kyjivo karinės administracijos vadovas Serhijus Popko nurodė, kad oro gynyba numušė 15 Kyjivo kryptimi paleistų sparnuotųjų raketų.

Ukrainos Zaporižios srities regioninė prokuratūra pranešė, kad per smūgį energetikos objektui žuvo trys žmonės ir septyni buvo sužeisti.

Ukrainos oro gynybos pajėgos ketvirtadienį numušė 47 iš 55 rusų paleistų raketų, pranešė šalies ginkluotųjų pajėgų vadovas Valerijus Zalužnas.

Dėl raketų grėsmės keliuose regionuose nutrauktas elektros energijos tiekimas.

Ukrainos oro pajėgų vadovybė anksčiau pranešė, kad virš Ukrainos ketvirtadienio naktį buvo numušti 24 Rusijos bepiločiai orlaiviai kamikadzės „Shahed-136-131“.

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų atstovas spaudai teigė, kad tai buvo Rusijos bandymas „užtvindyti“ jais Ukrainos oro gynybą ar nukreipti jos dėmesį.

Visoje šalyje aidint oro pavojaus sirenoms, civiliai gyventojai, kai kurie iš jų vedžiodami šunis, plūdo į metro stotis, požemines automobilių stovėjimo aikšteles ir rūsius ieškoti prieglobsčio.

Ukrainos energetikos ministras Hermanas Haluščenka sakė, kad ketvirtadienį Rusijos pajėgos vėl nusitaikė į energetikos objektus ir „bandė sukelti sisteminį Ukrainos energetikos sistemos gedimą“.

Jis pripažino, kad kai kuriems energetikos objektams buvo suduotas smūgis, dėl to nutrūko elektros energijos tiekimas, o specialistai dirba, kad kuo greičiau jį atkurtų.

Ukrainos pietinio Odesos regiono valdžia ketvirtadienį pranešė, kad Rusijos raketos pataikė į du energetikos objektus.

Odesos srities gubernatorius Maksymas Marčenka sakė, kad jo ir keliuose kituose regionuose buvo sugadinti energetikos infrastruktūros objektai, dėl to kilo „didelių elektros energijos tiekimo problemų“.

Netoliese esančios Chersono srities, kurios sostinę Ukrainos kariai atgavo lapkritį, regioninė administracija pranešė, kad per pastarąją dieną per Rusijos apšaudymą žuvo du žmonės ir penki buvo sužeisti.


Šiame straipsnyje: Kyjivasraketakaras Ukrainojenegyvenamas pastatas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių