Kataro premjeras per pokalbį su Irano URM vadovu paragino „nedelsiant nutraukti“ atakas Pereiti į pagrindinį turinį

Kataro premjeras per pokalbį su Irano URM vadovu paragino „nedelsiant nutraukti“ atakas

2026-03-04 19:19
BNS inf.

Kataro ministras pirmininkas šeichas Mohammedas bin Abdulrahmanas Al Thani (Mohamedas bin Abdulrahmanas Tanis) trečiadienį surengė pokalbį telefonu su Irano užsienio reikalų ministru Abbasu Araghchi (Abasu Aragčiu), Teheranui tęsiant savo raketų ir dronų kampaniją prieš Persijos įlankos valstybes, įskaitant Katarą.

 Mohammedas bin Abdulrahmanas Al Thani
Mohammedas bin Abdulrahmanas Al Thani / Reuters nuotr.

Šeichas Mohammedas paragino „nedelsiant nutraukti šias atakas“ ir apkaltino Teheraną siekiu „pakenkti savo kaimynams bei įtraukti juos į karą, kuris nėra jų“, rašoma Kataro užsienio reikalų ministerijos paskelbtame pareiškime.

Kataro ministras pirmininkas pareiškė, kad Iranas „smogė civiliniams ir gyvenamiesiems rajonams Kataro valstybėje“, nepaisydamas A. Araghchi tvirtinimo, kad „Irano raketų atakos buvo nukreiptos prieš Amerikos interesus ir Kataro valstybė nebuvo jų taikinys“.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų