Ekspertas: Rusijos kariai – išsekę, pereina prie sovietinės ginkluotės ir į savo gretas ima bet ką

Ekspertas: Rusijos kariai – išsekę, pereina prie sovietinės ginkluotės ir į savo gretas ima bet ką

2022-07-19 13:01 kauno.diena.lt inf.

Rusijos kariuomenės puolimo potencialas praktiškai išnaudotas. Okupantai pereina prie senos sovietinės ginkluotės ir ima į savo gretas bet ką, praneša UNIAN.

Karo ekspertas Olegas Ždanovas taip sakė per laidą su Rusijos žmogaus teisių aktyvistu Marku Feiginu.

„Rusų okupantai yra išsekę. Kalbant apie gynybos potencialą, jie labai abejoja savo gebėjimu atlaikyti Ukrainos ginkluotųjų pajėgų puolimą. Vyksta balansavimas priešinga kryptimi“, – pažymėjo ekspertas.

Anot jo, Rusijos vadovybė buria „skrandžio batalionus“.

„Tai yra Antrojo pasaulinio karo terminologija. Paskutinę mobilizacijos bangą A. Hitleris pavadino „skrandžio batalionu“, nes šie kariai labiausiai sirgo skrandžio ligomis, valgė kariuomenės maistą“, – pažymėjo O. Ždanovas.

Karo ekspertas konstatavo, kad rusų kariams trūksta modernios karinės technikos, o jos pakeisti nėra kuo.

Daugiau naujienų