S. Lavrovas: dėl A. Navalno atvejo sparčiai prastėja Rusijos ir ES santykiai

Rusijos ir Europos Sąjungos (ES) santykiai sparčiai prastėja, penktadienį sakė užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, atsakydamas į klausimą dėl galimų ES sankcijų Maskvai dėl Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno apnuodijimo.

Kaip skelbia „Reuters“, S. Lavrovas, kalbėdamas spaudos konferencijoje su Danijos užsienio reikalų ministru, pareiškė, kad A. Navalno byloje ES elgiasi kaip teisėja ir prisiekusieji, ir iki šiol negebėjo su Maskva pasidalyti svarbia informacija, kuri leistų Rusijai atlikti tyrimą.

S. Lavrovas teigė, kad Vokietija pažeidžia savo tarptautinius įsipareigojimus, nuspręsdama nesidalyti su apnuodijimu susijusia informacija.

A. Navalnas buvo apnuodytas praėjusį mėnesį. Jis neteko sąmonės, kai skrido iš Tomsko į Maskvą, o po kelių dienų, praleistų Omsko ligoninėje, buvo nugabentas į Berlyną.

Vokietijos teigimu, atlikti toksikologiniai tyrimai „nepaneigiamai įrodo“, kad A. Navalnas buvo apnuodytas nervus paralyžiuojančia „Novičiok“ medžiaga. Tokias šalies išvadas patvirtino dvi Prancūzijos ir Švedijos laboratorijos.

Kremlius griežtai neigia turintis bet kokių sąsajų su pasikėsinimu į opozicionieriaus gyvybę, o pats A. Navalnas kaltę dėl savo apnuodijimo suvertė prezidentui V. Putinui.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aidas

Aidas portretas
Cia tik navalno pasakos vaikams ir debilams kurie nieko nesupranta,tipo nuodijo ir nenunuodijo jus galvojate fsb durneliai dirba?visu antra paliko buteliukus nuo vandens su nuodu pedsakais net musu kaimo durniai tu buteliuku nebutu palike o cia profai paliko ar ne juokinga,ir trecia gulejo gulejo apnuodytas ir stai stebuklas paeme ir atsigavo ir taip greitai is lovos atsikele ir kalbeti pradejo ir vaikscioti,nu o ketvirtas niekas nebutu jo isleides i ta hitlerija gydytis jeigu jau butu nuodije butu ligoninej pribaige o ta boba jo butu dingus be zinios su visais jo draugeliais,pasaka gal ir gera turejo iseiti daunams tokiems nuo 10-18m kurie sedi prie kompo ir nieko nezino apie tai

Teisė žinoti

Teisė žinoti portretas
Novičiokas yra iš 2002 ir 2010 metų kino filmų, o nervus paralyžiuojančių cheminių ginklų staričiokas yra zarinas, išrastas 1938m.. Šios medžiagos naudojamos skysčio lašeliniu būdu ir išlaiko kovines savybes apie parą, o per tą laiką turi laukti. Per tą laiką pasikeitęs vėjas nuodų garais gali savus išguldyti, taip pat, priešas gali spėti panaudoti priešnuodžius (antidotus). Medžiagos labai nuodingos, jas vežioti, sandėliuoti yra pavojinga, nes gali patekti į priešo apšaudymą ar bombardavimą. Todėl kūrė, taip vadinamą, binarinį ginklą, kuriame naudojami nenuodingi komponentai . Buvo sukurtos nuodingos medžiagos, neseniai įrašytos į draudžiamų sąrašą -pvz. N-(O-metilflorfosfonilas)-N',N'- dietil-acetamidinas. Jeigu išmanote chemiją, tai sudėtinė medžiaga ir panašių gali sudėlioti virš šimto, kaip iš Lego. Gudručiai pakišo noviočiok vardą ir linksniuoja, kad medžiaga pagal struktūra yra panaši. Bet tokios medžiagos yra įvairūs pesticidai ir vaistai.

nordland

nordland portretas
toks ir buvo tikslas - sugadinti santykius ir pateisinti sankcijas. mulkiams tokiu pasaku pilnai pakanka.
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių