Naujausios princo Harry ir Meghan sūnaus nuotraukos: panašumas į tėvą atima žadą

 • Teksto dydis:

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė trečiadienį savo keturių mėnesių sūnelį Archie (Arčį) pasiėmė į susitikimą su arkivyskupu Desmondu Tutu Keiptaune.

Tai pirmas gegužę gimusio karališkojo kūdikio viešas renginys.

Karališkosios poros gerbėjų džiaugsmui princas Harry (Haris) ir jo žmona Meghan (Megan) į fondą „Desmond & Leah Tutu Legacy Foundation“ atsinešė besišypsantį, melsvu kombinezonu aprengtą Archie.

Šeima į Keiptauną atskrido pirmadienį. Jų kelionė PAR ir kitose regiono valstybėse truks 10 dienų.

Abu tėvai iškart kibo į darbus – reiškė paramą smurto lyties pagrindu aukoms, gilinosi į vietos istoriją ir lankė labdaros fondus, remiančius neturtingų šeimų vaikus ir ribotas galimybes turinčius jaunuolius.

Tačiau mažasis Archie viešumoje pasirodė tik tada, kai tėvai jį pasiėmė pas arbatos pakvietusį D. Tutu – vieną garsiausių PAR kovos su apartheidu figūrų.

Anglikonų arkivyskupas D. Tutu ir jo žmona Leah (Lėja) išėjo pasitikti atvykstančios trijulės ir D. Tutu pabučiavo kūdikį į kaktą.

Dalyvavusių žurnalistų tviteryje paskelbtame klipe Meghan šokdina Archie ant kelių, o šis rodo grimasas pagyvenusiai porai.

Visi juokiasi iš Archie veido išraiškų.

„Tau labiau patinka ponios“, – pajuokavo Leah.

„Manau, kad jis labai gerai supranta, kas vyksta“, – pasakė Harry.

Suaugusieji vaišinosi pyragaičiais, dekoruotais užrašais „Taika“, „Laisvė“ ir „Gana“. Pastarasis užrašas buvo užuomina apie šį mėnesį vykusius protestus prieš smurtą lyties pagrindu.

Archie gavo specialų širdies formos sausainį su užrašytu jo vardu.

D. Tutu pasakė karališkajai porai, kad PAR gyventojai ją „dievina“.

„Tai glosto širdį“, – atsakė Meghan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The House of Sussex (@harry_meghan_updates) on

Harry praėjusį kartą su D. Tutu buvo susitikęs 2015 metais, kai įteikė arkivyskupui apdovanojimą už jo darbą dėl JK bendruomenių ir tarptautinės taikos.

1984 metais D. Tutu gavo Nobelio taikos premiją už savo nepalaužiamą nepritarimą apartheidui – baltųjų mažumos režimui, kuris PAR dominavo iki 1994 metų.

2013 metais įkurtas jo fondas didžiausią dėmesį skiria jaunimo lyderystei ir socialiniam teisingumui.

Vėliau trečiadienį princas Harry atsiskirs nuo šeimos ir nuvyks į Botsvaną, Angolą bei Malavį.

Jis apsilankys gamtosaugos ir ŽIV prevencijos projektų būstinėse, taip pat – išvalytame minų lauke Angoloje, kurį 1997 metais perėjo jo velionė motina princesė Diana.

Tuo metu kunigaikštienė ir mažasis Archie liks PAR. Kitą savaitę šeima susitiks Johanesburge ir drauge užbaigs kelionę. Atgal į Didžiąją Britaniją jie išskris spalio 2 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
..o vaikelis balta oda .o akys juodos ir zvairas gerokai kairiaja akimi ,nabagas ,,toki mazuti ---tampo po pasaulio ir dar liecia ir seilioja visoki beee

o

o portretas
mums visai neidomu geriau parasyk magnolija stato vaiku prieglauda teko girdet ir kaip statybos?

gal

gal portretas
neerzinkit zmoniu su monarchu palikuonimis kurie dykaduoniai visko perteke o musu vaikus pardavineja kaip preke ir isviso monarchija kaip nostalginis reliktas privalo but panaikintaskaip ir augelis paprociu neatitinkanciu 21 A dvasia ir /demokratyni/ mastyma juk tai akivaizdus zmniu mulkinimas kur atsiranda is viduramziu gludumos reliktai norintys ir toliau mulkint visus ir laikyt save kone dievais,,,,,,,,,
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių