A. Merkel: Vokietija įsipareigojusi amžinai kovoti su antisemitizmu Pereiti į pagrindinį turinį

A. Merkel: Vokietija įsipareigojusi amžinai kovoti su antisemitizmu

2018-10-04 08:25

Lankydamasi Jeruzalėje esančiame Jad Vašemo Holokausto memoriale, Vokietijos kanclerė Angela Merkel patikino, kad jos šalis yra įsipareigojusi priešintis antisemitizmui, neapykantai ir smurtui.

Angela Merkel Angela Merkel Angela Merkel Angela Merkel Angela Merkel

„Prieš beveik 80 metų, per lapkričio 9-osios pogromą, žydų tauta Vokietijoje patyrė precedento neturinčio masto neapykantą ir smurtą“, - sakė A. Merkel.

„Bet toliau sekė beprecedenčiai Šoa nusikaltimai, civilizacijos lūžis. Todėl Vokietija amžinai įsipareigojusi minėti šį nusikaltimą ir priešintis antisemitizmui, neapykantai ir smurtui“, - teigė kanclerė.

Vokietijos vyriausybės vadovė tokius pačius žodžius įrašė ir Jad Vašemo memorialo svečių knygoje.

A. Merkel kartu su keliais ministrais lankosi Izraelyje, siekdami atnaujinti dvišales tarpvyriausybines derybas. Jos buvo nutrūkusios dėl nesutarimų Irano politikos bei griauti ketinamo palestiniečių kaimo Vakarų Krante klausimais.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų