M. Pompeo: JAV ir Rusijos derybose dėl ginklų kontrolės turi dalyvauti Kinija

JAV ir Rusijos derybose dėl ginklų kontrolės taip pat turi dalyvauti Kinija, pareiškė amerikiečių valstybės sekretorius Mike'as Pompeo (Maikas Pompėjas), penktadienį kalbėdamas telefonu su rusų užsienio reikalų ministru Sergejumi Lavrovu.

„Valstybės sekretorius pabrėžė, kad bet kokios būsimos derybos dėl ginklų kontrolės turi būti pagrįstos JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) pareiškimu apie trišalį ginklų kontrolės susitarimą, į kurį įtraukta tiek Rusija, tiek Kinija“, – sakoma JAV valstybės departamento pranešime.

„Valstybės sekretorius ir [Rusijos] URM vadovas taip pat aptarė dvišalius santykius, įskaitant situaciją dėl JAV piliečių sulaikymo“, – priduriama jame.

Be to, M. Pompeo ir S. Lavrovas kalbėjosi apie „tolesnius žingsnius dėl dialogo strateginio saugumo klausimu“ pasaulyje siaučiant koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemijai.

Kovą JAV valstybės departamentas pareiškė, kad, JAV manymu, Kinijos įtraukimas į naują ginklų kontrolės susitarimą leis užkirsti kelią ginklavimosi varžyboms.

Anksčiau šiemet D. Trumpo patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Robertas O'Brienas (Robertas O'Brajenas) pranešė apie JAV pasirengimą deryboms su Rusija.

Tai patvirtino ir JAV ambasadorė NATO Kay Bailey Hutchison (Kei Beili Hačison).

„Man yra žinoma, kad mūsų administracija rengiasi derybų su Rusija pradžiai ir deda pastangas, kad Kinija būtų įtraukta į susitarimą dėl naujo ginklų kontrolės lygio“, – sakė ji.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Tas akiniuotas tamsiaodis arba prigeres, arba tik ka i uzpakali gaves...

to indigo vidmantas

to indigo vidmantas portretas
Parašyk prašau ką vartoji... gana veiksminga matau, aš irgi noriu

INDIGO Vidmantas

INDIGO Vidmantas portretas
DIEVAS ABSOLIUTAS : 1. Dievas Absoliutas yra "BEGALYBIŲ VANDENYNAI" ir kad Žmonija nepaskęstų DIEVO BEGALYBIŲ " vandenyse" yra reikalingas KRISTUS, kurio pagrindinis vaidmuo yra surišti Dievą su žmonija - žmogumi. Kristus reikalingas ne vien dėl ryšio - sąsajos, bet ir dėl teisingumo ! Be Kristaus nebūtų jokios tiesos žmonijoje kas liečia Dievą ... be Kristaus visa žmonija keliautų tiesiai į pragarus, nes žmogui mirus žmogus patektų į BEGALYBIŲ VANDENIS, kurie yra nesukontroliuoti be Kristaus darbo. Dievo absoliuto kūnas yra visa visuma, tiek BEMATERIJA, tiek MATERIJA ir LAIKAS ! ... 2. DIEVO ABSOLIUTO KRISTUS yra : Jėzaus ir indigo hibridinis kūnas (VUNDERKINDAS) A. K. 36908170800 ... Kristaus sandara sudaryta be ŽMOGAUS DVASIOS, tai reiškia, kad Kristus neturi negatyvo (-), nes Žmogaus Dvasią sudaro negatyvas, vadinamas ŠĖTONU - VELNIU ! (Žmogaus Dvasia yra sudaryta iš žmogaus sielos ir Dievo fragmento). ABSOLIUTINĖJE VISATOJE negatyvas yra tik MATERIJOJE - GYVYBĖJE !
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių