Latvijos parlamento pirmininkė ragina pradėti debatus dėl šauktinių grąžinimo Pereiti į pagrindinį turinį

Latvijos parlamento pirmininkė ragina pradėti debatus dėl šauktinių grąžinimo

2016-04-01 14:03
BNS inf.
Latvijos parlamento pirmininkė ragina pradėti debatus dėl šauktinių grąžinimo
Latvijos parlamento pirmininkė ragina pradėti debatus dėl šauktinių grąžinimo / Scanpix nuotr.

Kalbėdama apie iššūkius saugumui, Latvijos parlamento pirmininkė Inara Murniecė penktadienį per bendrą dviejų Baltijos Asamblėjos komitetų posėdį Rezeknėje pareiškė, kad būtina išdiskutuoti klausimą dėl privalomos karinės tarnybos sugrąžinimo Latvijoje.

Ji priminė, kad Estijos ir Lietuvoje esama privalomos karinės tarnybos, tad ir Latvijoje reikėtų grįžti prie šauktinių.

I.Murniecė dar paragino aktyviau bendradarbiauti Baltijos šalyse, taip pat ir europiniu lygiu, saugumui regione sustiprinti.

Rezeknėje vyksta dviejų Baltijos Asamblėjos komitetų – Mokslo ir kultūros bei Teisingumo ir saugumo – posėdis, kuriama aptariama bendra mokymų programa Baltijos saugumo institucijoms ir ir europinių vertybių apsauga Baltijos informacinėje erdvėje.

1991 metų lapkritį įsteigta Baltijos Asamblėja yra Lietuvos, Latvijos ir Estijos parlamentų ir vyriausybių bendradarbiavimo organizacija.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų