J. Borrellis vyks į Skopję, bet su S. Lavrovu nesusitiks

ES užsienio politikos vadovas Josepas Borrellis dalyvaus ESBO ministrų tarybos posėdyje, kuris vyks Šiaurės Makedonijos sostinėje Skopjėje, bet nesusitiks su ten būsiančiu Rusijos užsienio reikalų ministru Sergejumi Lavrovu.

Kaip praneša „Ukrinform“, J. Borrelis tai pareiškė antradienį Briuselyje per bendrą spaudos konferenciją su Ukrainos užsienio reikalų ministru Dmytro Kuleba.

„Turiu tam tikros bendravimo su ponu Lavrovu sunkiomis aplinkybėmis patirties. Aš vyksiu į ESBO posėdį. Mes turime vykti, mes esame šios organizacijos nariai ir turime pateikti savo požiūrį bei priešpriešinti jį Rusijos požiūriui“, – sakė J. Borrellis, paklaustas, ar dalyvaus ESBO ministrų tarybos posėdyje Skopjėje.

Kartu ES diplomatijos vadovas pranešė, kad jis nesusitiks su posėdyje dalyvausiančiu Rusijos užsienio reikalų ministru, nes turės iškart grįžti į Briuselį.

Kaip anksčiau pranešė „Ukrinform“, Ukrainos užsienio reikalų ministras D. Kuleba boikotuos ESBO ministrų posėdį Skopjėje, kadangi jame dalyvaus S. Lavrovas.

Dėl tos pačios priežasties į Skopję nevyks Estijos, Latvijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministrai.

 

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

BORRELLI,

BORRELLI, portretas
Tu Lavrovui tinki tik į puspadžius.

Toks pat

Toks pat portretas
Borelis toks pat kaip putinas

Anonimas

Anonimas portretas
LAVROVAS POLITIKAS O NE PSICHIATRAS....
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių