J. Bidenas ir D. Trumpas sutarė susitikti 90 minučių trukmės debatams

JAV prezidentas Joe Bidenas ir kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas susitiks 90 minučių trukmės debatams su nutildomais mikrofonais, šeštadienį pranešė transliuotojas CNN, nustatęs pagrindines taisykles pirmajam kandidatų susidūrimui akis į akį prieš lapkritį vyksiančius rinkimus.

Anot CNN, dėl birželio 27 d. debatų, kuriuose bus du vedėjai ir kurie vyks studijoje be auditorijos, taisyklių susitarė J. Bideno ir D. Trumpo kampanijos.

„Abu kandidatai sutiko pasirodyti ant vienodos pakylos, o jų pozicijos ant pakylos bus nustatytos metus monetą“, – teigė kanalas ir pridūrė, kad mikrofonai „visų debatų metu bus nutildyti, išskyrus to kandidato, kuriam eilė kalbėti“.

Scenoje nebus leidžiama būti jokių rekvizitų ar užrašų, kandidatams bus suteiktas tik rašiklis, popieriaus bloknotas ir vandens buteliukas, pranešė CNN.

Taip pat teigiama, kad debatai, vyksiantys Atlantoje, Džordžijos valstijoje, truks 90 minučių su dviem reklamos pertraukomis, kurių metu kampanijos darbuotojai negalės bendrauti su savo kandidatu.

„Kai kurie diskusijos aspektai, įskaitant studijos auditorijos nebuvimą, bus nukrypimas nuo ankstesnių debatų tradicijų“, – sakė CNN.

Tačiau, anot tinklo, moderatoriai Jake'as Tapperis ir Dana Bash – abu CNN naujienų vedėjai – „naudos visus turimus įrankius, kad stebėtų laiką ir užtikrintų civilizuotą diskusiją“.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

gerentokratija, ką rinkti ?

gerentokratija, ką rinkti ? portretas
vienas nušokęs nuo proto, kitas save isimylėjęs krimininalis nusikaltėlis valdomas iš kremliaus
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių