Europos Centrinio Banko vadovė tapo kibernetinių įsilaužėlių taikiniu

Europos Centrinis Bankas (ECB) antradienį pranešė, kad į jo prezidentės Christine Lagarde (Kristin Lagard) elektronines paskyras buvo pamėginta įsilaužti, tačiau jokių duomenų pavogta nebuvo.

Pasak Frankfurte įsikūrusio banko, atsakingo už monetarinę politiką 19 euro zonos šalių, incidentas įvyko „neseniai“. Paštu atsiųstame atsakyme į prašymą pakomentuoti atitinkamą naujienų tinklalapio „Business Insider“ pranešimą, banko atstovai pridūrė, kad mėginimas įsilaužti „buvo greitai identifikuotas ir sustabdytas“, bet kitų detalių nesutiko atskleisti, nes atliekamas tyrimas.

„Business Insider“, nenurodydamas savo šaltinių, pranešė, kad Ch. Lagarde gavo tekstinę žinutę iš, kaip paaiškėjo, buvusios Vokietijos kanclerės Angelos Merkel mobiliojo telefono numerio. Žinutėje buvo teigiama, kad A. Merkel norėjo pabendrauti su ECB vadove per susirašinėjimo programėlę „WhatsApp“, nes taip būtų saugiau.

Portalo duomenimis, tada Ch. Lagarde telefonu susisiekė su A. Merkel ir paklausė, ar ji tikrai nori pasikalbėti per „WhatsApp“. Manoma, kad nusikaltėliai siekė užvaldyti įvairių žinomų veikėjų „WhatsApp“ ir kitų platformų paskyras.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dsa

Dsa portretas
Nekvaila bobike. Nesijunge per tą programėlę, o paskambino Merkelienei ir išsiaiškino. O hakeriai galvojo paimt ją ant smūgio, tipo Merkel nori pakalbėt per slaptą programėlę, kažkas nutiko, reik jungts. Nė velnio, čia jums ne bet kokia bobike,iki tokiu pareigu palipa tik su auksinėm smegenim.

Anonimas

Anonimas portretas
Dar pavogs
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių