Britanijos ministrai galės laisvai agituoti už arba prieš pasilikimą ES Pereiti į pagrindinį turinį

Britanijos ministrai galės laisvai agituoti už arba prieš pasilikimą ES

2016-01-05 14:03
BNS inf.
Davidas Cameronas
Davidas Cameronas / Scanpix nuotr.

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas (Deividas Kameronas) leis savo ministrams dalyvauti kampanijose už Britanijos pasilikimą Europos Sąjungoje arba išstojimą iš jos, ruošiantis referendumui šiuo klausimu, antradienį pranešė britų visuomeninis transliuotojas BBC.

Pats D.Cameronas pažadėjo agituoti už išlikimą Bendrijoje, jeigu iki plebiscito jam pavyktų užsitikrinti permainų Britanijos ir ES santykiuose.

Tačiau kai kurie D.Camerono konservatorių partijos euroskeptikai, tarp kurių yra ir keli ministrai, ketina ir toliau palaikyti Britanijos išstojimą iš Bendrijos.

Siekiant išvengti konflikto ir priverstinių atleidimų, D.Cameronas leis savo ministrams palaikyti tą pusę, kurią jie nori, kai tik bus susitarta dėl Britanijos narystės Bendrijoje sąlygų, pranešė BBC.

Referendumas turi būti surengtas iki 2017 metų pabaigos, tačiau D.Cameronas dar privalės paskirti jo datą. Apžvalgininkai sako, kad, greičiausiai, referendumas vyks šių metų viduryje.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų