Lietuvos futbolo čempionato 29-asis turas prasidėjo rezultatyvia kova Klaipėdoje. Paskutinę vietą užimantis „Atlantas“ 3:4 nusileido čempionų vardo siekiančiam Vilniaus „Žalgiriui“.
Rungtynes geriau pradėję sostinės futbolininkai per pirmąsias penkiolika minučių turėjo tris palankias progas pasiekti įvartį, tačiau du kartus klaipėdiečius gelbėjo vartininkas Mantas Gintalas, o sykį kamuolys atsitrenkė į skersinį.
Įpusėjus kėliniui žaidimas aprimo. Įvartis į šeimininkų vartus krito kiek netikėtai, kai „Atlanto“ gynėjai elementarioje situacijoje prarado kamuolį. Pavelas Komolovas progą išnaudojo. Tačiau netrukus – 39-ąją min. baudos smūgiu iš 19 m rezultatą išlygino Gediminas Kruša.
Antrasis kėlinys prasidėjo „Atlanto“ gynėjų klaidomis. Iš pradžių jie padovanojo kamuolį Kamiliui Bilinskiui, o po keleto minučių į savo vartus kamuolį nukreipė Malikas Nidiaye.
Atrodė, kad rungtynių baigtis nulemta. Bet 61-ąją min. niekieno nekliudomas smūgiu galva rezultatą sušvelnino Tino Lagatoras.
Atgimusią viltį išlyginti rezultatą dar kartą „palaidojo“ K.Bilinskis, pergudravęs gynėją ir taikliai įkirtęs kamuolį po „Atlanto“ vartų skersiniu.
Tačiau tai buvo ne viskas. 70-ąją min. po T.Lagatoro smūgio kamuolys lietė varžovų žaidėją ir pakeitęs kryptį trečią kartą atsidūrė Mariaus Rapalio ginamuose vartuose – 3:4.
Per likusias minutes abi komandos turėjo po keletą progų pasiekti įvartį, tačiau rezultatas nepakito.
Po pergalės su 66 taškais „Žalgiris“ pakilo į pirmąją vietą. Dviem taškais mažiau turintis Panevėžio „Ekranas“ yra sužaidęs dvejomis rungtynėmis mažiau.
Trečiadienį „Ekranas“ susigrąžins lyderio poziciją, nes tądien neįvyks rungtynės su iš pirmenybių pasitraukusia Vilniaus „Reo“ komanda.
Naujausi komentarai