A. Verygos įsakymas: komentuoti žiniasklaidai ligoninės galės tik leidus centrui

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga nurodė, kad komentuoti žiniasklaidai situaciją dėl naujojo koronaviruso ligoninės galės tik suderinusios su Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro Visuomenės informavimo grupe.

„Bendravimas su žiniasklaida ir visuomene turi vykti per vieną informacijos šaltinį – Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro Visuomenės informavimo grupę“, – skelbiama A. Verygos ketvirtadienį pasirašytame įsakyme.

Ministras yra Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovas. Centro Visuomenės informavimo grupei vadovauja premjero patarėjas Giedrius Surplys.

A. Verygos įsakymas adresuotas visoms asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigoms, Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui, Nacionalinei visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijai ir Ekstremalių sveikatai situacijų centrui.

Bendravimas su žiniasklaida ir visuomene turi vykti per vieną informacijos šaltinį – Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro Visuomenės informavimo grupę.

Taip pat šioms įstaigoms leidžiama platinti ir skelbti informaciją apie valstybės lygio ekstremaliąją situaciją visoje šalyje dėl naujojo koronaviruso plitimo grėsmės, tačiau veiksmai iš anksto „turi būti suderinti su Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro Visuomenės informavimo grupe“.

Tokį sprendimą ministras argumentuoja siekiu užtikrinti, kad paskelbus karantiną dėl COVID-19 viruso „būtų išlaikyta visuomenės rimtis, kad piliečiai gautų operatyvią ir tikslią informaciją, kad dezinformacija neklaidintų visuomenės“.

Lietuvoje iš viso nustatyti 36 koronaviruso atvejai. Iki šiol visi Lietuvoje patvirtinti atvejai buvo įvežtiniai, išskyrus vieną, kuris patvirtintas trečiadienį. Vieno Panevėžyje gydomo paciento būklė yra sunki.

Pirmoji naujuoju koronavirusu užsikrėtusi moteris jau yra pasveikusi ir išleista namo.


Šiame straipsnyje: Aurelijus Verygakoronavirusasgydymo įstaigoskomentarai žiniasklaidaiCOVID-19 karantinasCOVID-19 saviizoliacija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Nepartinis

Nepartinis portretas
veryga tik ir moka drausti, kaip sovietiniais laikais ir Černobylis buvo nežinia. Tu imkis darbo iš esmės veryga, o ne dirbk KKB metodais. Savo reitingus draudimais nepakelsi. Sprendimai, kad ir pavėluoti, bet jie ir kvaili dėl koronoviruso - tą mes matome, o ir jaučiame ant savo sprando

JONAS

JONAS portretas
TEISINGAI O TAI KIEKVIENA VALYTOJA NUSTATINĖJA DIAGNOZE IR SKLEIDŽIA TARP ŽMONIU SAVO PLETKA

natalija TO STAROVIERAS TO WA

natalija TO STAROVIERAS TO WA portretas
DU IDIJOTAI VIENAM TESTUOTIS REIKIA KITAS NUSTATINĖJA PAŽEIDIMUS STAROVERAI NESVAIK DURNIAU ŠENDIEN PATIKRINS RYT SUSIRGSI O DEL TEISIU TAI NEKIŠK SAVO DURNA MAKAULE NE I TUOS REIKALUS KUR NEIŠMANAI TEISINGAI GERBEMAS MINISTRE O TAI TIEKVIENA LIGONINES SESELĖ AR VALYTOJA NUSTATINĖJA DIAGNOZE IR PRIRAŠO NESAMONIU DAR IR SU SAVO FANTAZIJOM
VISI KOMENTARAI 19
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių