V. Rupšys apie Rusijos pranešimus dėl „diversantų“ nukovimo: yra pradžia, jau vyksta

Lietuvos kariuomenės vadas Valdemaras Rupšys sako, kad Rusijos pranešimai apie nukautus ukrainiečių „diversantus“ yra preteksto invazijai ieškojimas.

„Yra pradžia. Jau vyksta, bet aš nesakau, kad galima daryti dabar kažkokias išvadas, kur čia yra pabaiga, kokie tikslai, ko siekiama, bet pradžia jau yra“, – pirmadienį žurnalistams sakė generolas leitenantas.

„Visiems turbūt aišku – ir mums aišku, ir pasaulio bendruomenei aišku, ir, manyčiau, kad kai kuriems rusams aišku, kad tai yra paprasčiausiai preteksto ieškojimas ir dirbtinė sukurta situacija ir tikrai ten ukrainiečių dalyvavimo, aš giliai įsitikinęs, nėra“, – pridūrė jis.

Yra pradžia. Jau vyksta, bet aš nesakau, kad galima daryti dabar kažkokias išvadas, kur čia yra pabaiga, kokie tikslai, ko siekiama, bet pradžia jau yra.

Krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus teigė, kad iš Rusijos ateinančią informaciją reikia vertinti kritiškai.

„Tą informaciją, kuri yra, ir ypatingai iš Rusijos kuri ateina, reikia kritiškai vertinti ir pasižiūrėti, kiek ta informacija yra tikra, o kiek ten yra dezinformacijos. Tai, kad tokiomis aplinkybėmis turėsime didelį dezinformacijos srautą, tai yra faktas“, – kalbėjo Ž. Tomkus.

Rusijos kariuomenė pirmadienį pranešė nukovusi penkis „diversantus“, esą įžengusius į šalies teritoriją iš Ukrainos, taip pat sunaikinusi dvi neva Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms priklausančias kovines mašinas.

Šis pareiškimas yra naujausias iš virtinės, paskelbtų tvyrant didelei įtampai dėl Maskvos pajėgų, sutelktų prie sienos su Ukraina, ir Vakarams nuogąstaujant, kad Kremlius gali inscenizuoti kokį nors incidentą savo potencialiai karinei invazijai į kaimyninę šalį pateisinti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tam klumpa today

Tam klumpa today portretas
Kol mano smegeninė nustos mastyti, tamsta seniai būsi anam pasaulyje. O tau nepadės ir gėlių auginimas, nes rusai jų neaugina ir apie jas nenusimano kaip ir tu apie rusų mentalitetą.Gaila man tave ir panašių į tave.

kas šakalas-provokatorius?

kas šakalas-provokatorius? portretas
Tai gal tas komentatorius, kuris kreipėsi į p. Rupšį? Ar tas kolaborantas eina prieš Lietuvą? Ar jis supranta, kad jis kelia Lietuvoje provokacijas. Čia jau peržengiamos ribos kurios pavojingos respublikos saugumui. Kaip tą vertina saugumo departamentas?

Romualdas

Romualdas portretas
O, kiek Lietuvoje atsiranda išdavikų! Ir dar kalba doros lūpomis. Apie kokią priesaiką po šautuvo vamzdžiu okupanto armijoje gali kalbėti? Vėl ilgimasi 1940 metų invazijos? Tikiu, kad taip rašinėja ne Tėvynės Lietuvos mylėtojai, o Lukošenkos ir Vladimirovičiaus agentėliai
VISI KOMENTARAI 26
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių