Ukrainos karius lietuviai apmokė naudoti pabūklą ir vykdyti karo policijos operacijas

  • Teksto dydis:

Lietuvos kariuomenė apmokė Ukrainos karius kovoti naudojant švedišką priešlėktuvinį pabūklą L70 ir vykdyti karo policijos operacijas, antradienį pranešė Lietuvos kariuomenė.

Kaip skelbiama pranešime, Karinės oro pajėgos paruošė priešlėktuvinio pabūklo L70 operatorius, kurie geba paruošti pabūklą mūšiui, kovoti su oro taikiniais, po mūšio prižiūrėti ir atlikti smulkų remontą.

Po mokymų su koviniais šaudymais, Ukrainos kariai galės naikinti priešo lėktuvus, sraigtasparnius, nuotoliniu būdu valdomus orlaivius penkių kilometrų atstumu bet kokiomis oro sąlygomis.

Karo policija taip pat baigė dvi savaites trukusį Ukrainos kariams skirtą Karo policijos operacijų instruktorių rengimo kursą. Kurso metu kariai tobulino žinias ir įgūdžius profesinės taktikos, eismo reguliavimo ir kontrolės, specialiųjų priemonių panaudojimo, operacijų planavimo, svarbių asmenų apsaugos srityse.

Anot kariuomenės, Ukrainos kariai su Karo policijos instruktoriais dalinosi karo metu įgyta patirtimi, buvo analizuojamos išmoktos pamokos bei ateities bendradarbiavimo perspektyvos.


Šiame straipsnyje: Ukrainos kariaimokymaiLietuvos kariuomenėkaras Ukrainoje

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių