Raudonasis Kryžius ragina aukoti: Rytų Ukrainos žmonėms trūksta visko

 • Teksto dydis:

Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus komitetas (TRKK) nuolat praneša apie bombardavimus gyvenamuosiuose Luhansko rajonuose. Žmonės bijo palikti savo namus, kad nepapultų tarp kulkų ir artilerijos sviedinių.

„Mūsų žiniomis, telefono ir kitos komunikacijos priemonės Luhanske neveikia, todėl gauti žinių iš Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus komiteto darbuotojų yra labai sudėtinga. Žinome tik tiek, kad žmonėms labai reikia pagalbos. Labai trūksta maisto ir medicinos priemonių, taip pat sunku gauti švaraus vandens. Reikia skubiai gerinti situaciją“, – pasakoja Lietuvos Raudonojo Kryžiaus generalinė sekretorė Gražina Jevgrafovienė.

Tiek, kiek leidžia saugumas, TRKK siekia didinti pagalbos tiekimo operacijų mastą Luhanske ir kitose Rytų Ukrainos dalyse. Siekiant prisidėti prie pagalbos operacijų, Lietuvos Raudonasis Kryžius pradeda lėšų rinkimo kampaniją žmonėms, nukentėjusiems nuo karinio konflikto Ukrainoje. Surinktos lėšos bus pervestos Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus komitetui, o šis, įvertinęs situaciją ir gyventojų pagrindinius poreikius, įsigys būtiniausių ir labiausiai reikalingų produktų ar priemonių Rytų Ukrainos gyventojams.

Prasidėjus konfliktui Ukrainoje Raudonojo Kryžiaus pagalbos nelaimėms fondas (angl. Disaster Relief Emergency Fund) jau skyrė Ukrainai vieną milijoną litų paramos. Lietuvos Raudonasis Kryžius nuolat palaiko ryšį su Ukrainos Raudonuoju Kryžiumi, kuris teigia, kad dėl didelio masto padarytos žalos Rytų Ukrainos žmonėms ir infrastruktūrai, pagalbos vis dar trūksta.

Paaukoti galite www.redcross.lt svetainėje spausdami nuorodą „Aukokite dabar“ arba pervedant paramą į žemiau nurodytas Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos sąskaitas.

Gavėjas: Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Įmonės kodas: 190679146

Mokėjimo paskirtis: PARAMA NUKENTĖJUSIEMS UKRAINOJE

Sąskaitų nr:

SEB bankas:  LT27 7044 0600 0090 8211

Swedbank: LT72 7300 0100 0244 8010

DNB Nord: LT43 4010 0424 0057 6560NAUJAUSI KOMENTARAI

kazis

kazis portretas
Manau kad nereikalinga ir beprasmė kova vyksta Ukrainoje.O paremti dauguma Lietuvos žmoniu neturi iš ko. Kaip galima ką paremti iš 431,71 litu pensijos???Lietuvos žmoniu dauguma neturi kaip išgyventi ,"O kaip kas" dar organizuojama paremti beprasmę kovą .Manau tas kas organizavo tą kova-pasipriešinimą Ukrainoje ,turės atsakyti už žmoniu beprasmes mirtis...

ukrainai labdarą turi daryti

ukrainai labdarą turi daryti portretas
Tie ,kas yra turtingiausių sarašuose. O Ukrainoje tokių labai daug.

tam jankis

tam jankis portretas
ar išmoksi kada rašyti, idiote? tiek klaidų net apskritas debilas nedaro. Na, kadangi tu ruskis, prišliejęs Lietuvoje, nes čia sotu gyventi, tai taip ir sakyk - aš ruskis suskis, okupantų palikuonis, pasilikau Lietuvoje, kad galėčiau jai kenkti visais įmanomais būdais, ypač skelbdamas idiotišką putkino propagandą. O mes tau atsakome, eik tu....russische schweine, gali plėšytis, kiek telpa, mes tik džiugiai skaitome tavo keverzones ir džiūgaujame, nes tave iš lygsvaros išmuša geros naujienos iš Ukrainos ir Lietuvos. Ir atskrido pas mus Kanados naikintuvai, o tau kas? Ne pas tave atskrido. Ir kas pas tave, dvokiantį ruskį skris? Niekas, net putkino blakės ir tos neskris.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių