Prezidentė: valdžią rinkime patys, nepalikime to kas trečiam kaimynui

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį paragino gyventojus aktyviai ir atsakingai dalyvauti kitą mėnesį vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

„Linkiu mums visiems ateiti pirmiausia į rinkimus ir atsakingai išsirinkti valdžią, iš kurios galėsime pareikalauti atsakomybės vėliau, o ne dejuoti, kad kažkas prabalsavo už mus, išrinko kaimynas ir mes vėl nepatenkinti tuo, ką išsirinko“, - žurnalistams po susitikimo su Seimo valdyba sakė prezidentė.

„Valdžią  turime išsirinkti patys ir nepalikti to kas trečiam kaimynui. Tik nuo mūsų pačių priklausys, kokį Seimą  turėsime ir kokią Vyriausybę gebėsime suformuoti“, - kalbėjo D.Grybauskaitė.

Prezidentė pabrėžė, kad po Seimo rinkimų ji spręs tik dėl konkrečių asmenybių Vyriausybėje, bet proporcijas lems balsavimo rezultatai.

„Aš atsižvelgsiu į Lietuvos žmonių norą ir sprendimą. Vyriausybę ir Seimą formuos tie žmonės, kuriuos išrinks Lietuvos žmonės. Savo konstituciniuose rėmuose galėsiu apspręsti tik dėl konkrečių asmenybių, bet proporcijas, patį Seimą ir pačios Vyriausybės sudėtį vis tiktai spręs tik žmonių valia“, - sakė D.Grybauskaitė.

Seimo rinkimai vyks spalio 14 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

MAMA

MAMA portretas
uz Neringa balsuosim!

Pikasas papildyta

Pikasas papildyta portretas
RETRO Po rinkimų turėsime tai, už ką balsuos Lietuvos rinkėjai. Jei jų dauguma atiduos savo balsus LSDP – DP -TT “trojkai”, tai visuomenei teks dar keturis metus gyventi valdant toms politinėms struktūroms, kurių gretose labiausiai išryškėję neokomunistiniai bruožai. Jei bus dar ryškiau akcentuoti “burokiniai” darbiečiai ir paksoidai, tai šalis dar labiau kryps Kremliaus raudonos žvaigždės link. Tokiu atveju iškiltų rimtas pavojus net ir mūsų laisvei. Pradžioje energetinei – ekonominei, o, jos netekus, ir politinei. Rinkėjai turi puikią galimybę ryžtingai atsisakyti “rezidentų” paslaugų ir netgi “hegemono” partijos persidažiusių palikuonių, bet tam reikia ne tik politinės valios, bet ir nuovokos. Neokomunistinės jėgos per paskutinę keturių metų kadenciją išsaugojo sau pavaldžius žiniasklaidos ir teisėsaugos arialus ir juos netgi išplėtė. Politikoje pasiūbuojanti prezidentė vargu ar parodys didesnį ryžtą, priešinantis “kremlininių” metastazių slinkčiai.Gali būti, kad minėta “trojka” tikisi ją nesunkiai palenkti. Ji to nežada ir šiame paraginime. Neokomunistų klakeriai pradeda suvokti, kad R.Paksu “darbdaviai” vis labiau nusivilia ir “trąšos” jo darželyje senka. Netgi KT laiko pakabinę “apsitapšnojusį erelį” ilgai laikę ant kabliuko savo verdiktą pasakė. Smulkūs politiniai dariniai ieško savo nišos. Rinkėjams teks daug ką suvokti ir įvertinti. Toks V.Matulevičius bando gelbėtis pas DK. Manau, kad rinkėjai pasiryškins ir apie šį gudrutį ir apie Lementausko laikiną teisinį statusą. Neaplenkiant ir V.Mazūronio demagoginių svaičiojimų. Tad “senaties termino” laukiančiam ir vis agresyviau besiskeryčiojančiam V.Uspaskich didėja šansai patekti į Seimą. Kokius rezultatus pasieks dabartinei pozicijai priklausančios partijos, LSDP prikurpti UAB’ai ar “Drąsos kelio” partija priklausys vėlgi nuo rinkėjų valios. Esu įsitikinęs, kad nežiūrint didelio pasitikėjimo , kurį viešai reiškia “trojkos” lyderiai, jie nėra tikri, kad rinkimai jiems baigsis sėkmingai. Jei juos užliūliavo “gaidiški” reitingai, tai tokie iš vidaus yra gan trapūs ir kažin ar jais galima pasitikėti. Be to, politinė situacija kiekvieną savaitę daugiau ar mažiau keičiasi. Geriausiai spėti sekasi prieš pat rinkimus. Tada nuotaikos jau būna daugmaž galutinai susikristalizavę. Kaip ten bebūtų, ir po rinkimų išliks visokie “lopatologai”, nes “buvusių ir V.Putinas nežino”. Manau, kad mūsų visuomenė jau pripratusi prie visokių nykių rašliavų, kurias tiražuoja visokie “laučiai”, “bieliniai”, “vinokurai” ir panašūs. Jie ir toliau plaus mums smegenis su vis mažėjančia sėkme. Teigiu “mažėjančia”, nes tikiu visuomenės politinio brandumo augimu. Manau, kad ir užsienyje gyvenantys Lietuvos piliečiai savo aiškesnį žodį tars. Jo bene daugiausiai bijo tie, kurie turi ilgą specifinių veikų šleifą sukaupę. Todėl jis labiausiai demokratinių jėgų Lietuvoje yra laukiamas.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje yra priversti gyventi mūsų vaikai (nekvalifikuoti darbininkai) mūsų tėvai pensininkai ir mes (mažiausias pajamas užsidirbantys). Kad gyventi oriai Lietuvoje ... Spalio 14 dieną, aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą, reikia atsikratyti visų partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi. (2012 kovas)
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių