Lietuvos kariuomenė beveik už 32 mln. eurų perka karinių visureigių

Lietuvos kariuomenė už beveik 32 mln. eurų perka karinės paskirties visureigių „Mercedes-Benz“, trečiadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM).

Įsigijamo transporto priemonių kiekio ministerija pranešime neįvardijo.

Sutartį dėl visureigių pirkimo šią savaitę pasirašė Gynybos resursų agentūra. Visureigius pristatys bendrovė „Veho Lietuva“.

„Prieš šešerius metus iš Nyderlandų kariuomenės įsigyti „Mercedes-Benz“ GD 290 pasiteisino ir buvo sėkmingai naudojami Lietuvos kariuomenės. Tačiau yra poreikis turėti daugiau visureigių ir atnaujinti senstantį autoparką“, – pranešime cituojamas krašto apsaugos viceministras Vilius Semeška.

Yra poreikis turėti daugiau visureigių ir atnaujinti senstantį autoparką.

Pasak pranešimo, perkami visureigiai bus pristatyti per 2023–2024 metus. Pirmosios „Mercedes-Benz G 350 d.“ partijos tikimasi sulaukti ateinančią vasarą.

KAM nurodo, kad naujasis 464 serijos visureigis yra patikimas ir išbandytas įvairiomis sąlygomis, nuo 1979 metų G klasės modeliai naudojami gelbėjimo ir specialiosioms operacijoms bei taikos palaikymo misijoms visame pasaulyje.

Pranešime teigiama, kad Lietuvos įsigyjamas visureigio modelis pasižymi padidintu pravažumu bekelėje ir yra dinamiškesnis bei patogesnis kelyje nei jo pirmtakas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Bbd

Bbd portretas
Aferistai

Kas man ka nupirks

Kas man ka nupirks portretas
Ponigu plovimas

Mikas

Mikas portretas
Argi užteks visiems seiminiams ,jei reikės sprukti iš Lietuvos?
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių