Koronavirusas diagnozuotas per 30 policijos pareigūnų, dar apie 80 – saviizoliacijoje

Koronavirusu šiuo metu yra užsikrėtę per 30 policijos pareigūnų, dar apie 80 yra saviizoliacijoje, sako vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

„Blogiausia situacija yra Šiaulių apskrityje ir Raseiniuose konkrečiai (...) Šiaip bendrai policijoje yra apie 80 pareigūnų, kurie yra saviizoliacijoje ir trisdešimt keli, kurie serga koronavirusu“, – ketvirtadienį LRT radijui sakė ministrė.

R. Tamašunienės teigimu, tam, kad būtų išvengiama viruso plitimo, imtasi papildomų priemonių, sudaromi budinčiųjų pareigūnų grafikai, mažinamas tarpusavio kontaktų skaičius.

„Iki šiol pavykdavo išvengti, tikrai karantino metu tokių protrūkių neturėjome, bet šiuo metu matome, kad situacija šiek tiek keičiasi, vadovai dėlioja pamaininį darbą, kad neiškristų daug pareigūnų, be abejo viešoji tvarka ir saugumas visuomenės privalo būti užtikrinti, tad turim pasirūpinti, kad taip neatsitiktų“, – kalbėjo ministrė.

Iki šiol pavykdavo išvengti, tikrai karantino metu tokių protrūkių neturėjome.

Ji sakė, kad „blogoje padėtyje esančioje“ Šiaulių apskrityje šiuo metu dirba ir kitų apskričių pareigūnai, o visoje Lietuvoje į pagalbą gali būti pasitelkiami Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento ar Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Taip pat visi tai galintys daryti pareigūnai šiuo metu dirba nuotoliniu būdu.

„Daugelis komisariatų visoje Lietuvoje, tas, kas gali dirbti nuotoliniu būdu (...) administracinis visas korpusas, daug pareigūnų dirba nuotoliniu būdu, bet mes juos išsaugome, nes kiekvienas jų, reikalui esant, gali būti pakviestas į tiesiogines patruliavimo ar kitas pareigas“, – teigė R. Tamašunienė.

Trečiadienio duomenimis, patvirtinti 4693 koronaviruso atvejai, tebeserga 2217 asmenių, 2365 – pasveiko.NAUJAUSI KOMENTARAI

Praeivis

Praeivis portretas
Gudrasikniai gąsdina, tuščiagalviai išsigąsta... įdomu kurių is jų daugiau Lietuvoje... tikėsimės, kad vis dėl to normaliu žmonių daugės, kuriems tas COVID ne baisesnis už paprastą gripą... nesuprantu, kaip sugeba žmonės sunaikinti savo imuninę sistemą, kad numirti nuo COVID..

Beje

Beje portretas
Lai serga, dabar policija nereikalinga, jei kas, daktarai iš karto uždaro į cypę ar konclagerį.

Nebebus ligų

Nebebus ligų portretas
Valdant žemę Karaliui Kristui nebebus ligų (Izaijo 33:24). Jėzus žemėje prikels net mirusius, kurie bus vėl sveiki ir kupini jėgų (Jono 5:28). Apie tai daugiau rašoma Biblijoje ir svetainėje jw,org.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių