Karantiną skelbs ir didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Vyriausybė pirmadienį posėdžio metu patvirtino karantino režimo įvedimą Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestų savivaldybėse, taip pat Vilniaus, Širvintų, Šilalės, Trakų ir Telšių rajonų savivaldybėse.

Karantinas minėtose savivaldybėse prasidės trečiadienį ir tęsis iki lapkričio 11 d. 24 val.

Vyriausybė taip pat patikslino kaukių dėvėjimo tvarką šiose savivaldybėse. Jas dėvėti įpareigoti vyresni nei 6 metų asmenys visose viešosiose vietose.

Šis reikalavimas netaikomas asmenims, kai jie sportuoja, aukšto meistriškumo sporto pratybose ar varžybose dalyvaujantiems aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo specialistams, aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo instruktoriams ir teisėjams. Taip pat viešojo maitinimo įstaigose sėdint prie stalo ar baro, taip pat paslaugos teikimo metu, kai paslaugos negalima suteikti paslaugos gavėjui būnant su kauke.

Kaukės viešosiose vietose galės nedėvėti neįgalumą turintys asmenys, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei. Šiems asmenims rekomenduojama nešioti veido skydelį. Be kita ko, kaukės bus galima nedėvėti už gyvenamosios vietovės ribų ir kai šalia nėra kitų asmenų 20 metrų spinduliu, išskyrus šeimos narius.

Kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigose ribojamas paslaugų gavėjų ir kitų lankytojų srautas – užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m paslaugos teikimo vietos patalpų plotas, tenkantis vienam paslaugos gavėjui arba kitam lankytojui, ir tarp personalo, paslaugų gavėjų ar kitų lankytojų užtikrinamas ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas. Šis reikalavimas netaikomas aukšto meistriškumo sporto pratyboms.

ELTA primena, kad pirmadienį įsigaliojo karantino režimas Elektrėnų, Joniškio rajono, Jurbarko rajono, Kelmės rajono, Klaipėdos rajono, Kretingos rajono, Marijampolės, Pasvalio rajono, Plungės rajono, Skuodo rajono, Šiaulių rajono, Švenčionių rajono savivaldybėse, taip pat pratęsiamas karantinas Raseinių rajono savivaldybėje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Užsimaukšlinkit vieną ant kitos tris kaukes- gal padės ? Ir tarpininkai daugiau uždirbs...

minde

minde portretas
lietuvai kai baltarusijai nieko dasivyt baltu zmn gyvenimo kur kiekvienas airis yra zmogus ir kiekvinas svedas yra zmogus o lietubvoj kuprius ir kiti sudai kurios renkat zmn .geda cia gyvent geriau pasikart.

Alisia

Alisia portretas
Paauglių pūlingai nori sunkaus sekso - WWW.ES17.CLUB
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių