I.Degutienė nesiūlys pratęsti parlamentarams skiriamų išmokų mažinimo

Seimo pirmininkė Irena Degutienė, kitaip nei ankstesniais metais, šiemet neteiks siūlymo dar metams pratęsti parlamentarams skiriamų įvairių išmokų sumažinimą.

Apsispręsti dėl to esą turėtų naujos kadencijos parlamentas.Per ankstesnes Seimo rudens sesijas I.Degutienė vis pateikdavo Seimo statuto pataisas, kuriomis siūlydavo dar vieniems metams pratęsti sumažintų reprezentacinių išlaidų, skiriamų parlamento vadovams, Seimo narių parlamentinei veiklai numatytų lėšų ir kompensacijų už naudojimąsi tarnybiniais telefonais galiojimą, rašo „Lietuvos žinios“.

Pasak Seimo pirmininkės atstovo spaudai Juozo Ruzgio, dabar ji neplanuoja teikti tokių pataisų, nes baigiasi parlamento kadencija. I.Degutienės teigimu, dėl atitinkamų sumažinimų pratęsimo turėtų apsispręsti išrinkti nauji parlamentarai.„Seimo pirmininkė mano, jog tai būtų korektiškas žingsnis“, - sakė J.Ruzgys.

Jis teigė, kad pataisos, susijusios su parlamentarams skiriamomis lėšomis, paprastai svarstomos su valstybės biudžeto projektu.

„Biudžetą tvirtins jau kitos kadencijos Seimas. Jis galės apsispręsti ir dėl susijusių pataisų“, - aiškino J.Ruzgys.

Didžiausios partijos, anot dienraščio, deklaruoja sieksiančios, kad išmokos parlamentarams nedidėtų.Skaičiuota, kad parlamentarams papildomai skiriamų lėšų įšaldymas kriziniu lygiu vien šiemet leis sutaupyti daugiau kaip 3,4 mln. litų.

Dabar Seimo narių parlamentinei veiklai kiekvieną mėnesį skiriama 1 vidutinio mėnesinio darbo užmokesčio (VMDU) dydžio suma - apie 2150 litų. Jei šios išmokos būtų sugrąžintos į ikikrizinį lygį, jos didėtų iki 1,7 VMDU (daugiau kaip 3650 litų). Seimo pirrnininko reprezentacinis fondas kiltų nuo 1 iki 3 VMDU dydžio (6450 litų), jo pavaduotojams skiriamos lėšos reprezentacijai - nuo 0,5 (maždaug 1075 litų) iki 1 VMDU dydžio.

Tačiau jau parengti ir Vyriausybei pristatyti siūlymai, kad kitąmet politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir tarnautojų pareiginės algos bazinis dydis liktų toks pat kaip šiemet - 450 litų. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija taip pat rekomenduoja iki 2013 metų gruodžio 31 dienos pratęsti laikinai sumažinto valstybės politikų ir valstybės pareigūnų pareiginės algos dydžio (koeficientais) galiojimąNAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje yra priversti gyventi mūsų vaikai (nekvalifikuoti darbininkai) mūsų tėvai pensininkai ir mes (mažiausias pajamas užsidirbantys). Kad gyventi oriai Lietuvoje ... Spalio 14 dieną, aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą, reikia atsikratyti visų partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi. (2012 kovas)

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą reikia atsikratyti Lietuvą naikinančių partinių gaujų: - LSDP; - TS LKD; - “Tvarka ir teisingumas”; - Liberalų ir centro sąjungos; - Liberalų sąjūdžio; - lendančių į seimą svetimšalių “lenkų rinkiminės akcijos”, ruso Uspaskich “Darbo partijos” ir kitų tokių į juos panašių. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai.

po

po portretas
eik na*** oska.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių