FNTT dėsto buvę tarnybos vadovo V.Gailiaus pavaldiniai Pereiti į pagrindinį turinį

FNTT dėsto buvę tarnybos vadovo V.Gailiaus pavaldiniai

2011-03-29 11:20
FNTT dėsto buvę tarnybos vadovo V.Gailiaus pavaldiniai
FNTT dėsto buvę tarnybos vadovo V.Gailiaus pavaldiniai / Andriaus Ufarto (BFL) nuotr.

Dėstyti į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą (FNTT) pakviesti buvę tarybos vadovo Vitalijaus Gailiaus pavaldiniai iš Kriminalinės policijos biuro, kuriame jis dirbo viršininko pavaduotoju.

Pernai rudenį FNTT buvo paskelbusi konkursą pirkti paskaitas, per kurias turėtų būti mokomi ikiteisminio tyrimo pareigūnai. Konkursą laimėjo Mykolo Romerio universitetas, rašo "Lietuvos rytas".

Dėstytojauti į FNTT, be kitų, buvo nusiųsti tarnybos vadovo V.Gailiaus buvę pavaldiniai: Kriminalinės policijos biuro Organizuoto nusikalstamumo 1-osios valdybos viršininkas Andžejus Roginskis ir 3-iosios valdybos viršininkas Edvardas Šileris.

Dienraščio žiniomis, už 32 akademines valandas paskaitų, kurias praėjusių metų gruodžio mėnesį skaitė keturi lektoriai, FNTT universitetui sumokėjo 12 tūkst. 672 litus.Tie patys dėstytojai turėtų padėti tarnybos pareigūnams tobulintis ir šiemet.

"Dėstau Mykolo Romerio universitete, o FNTT paskaitas skaitau pagal autorinę sutartį. Dėstyti pareigūnams mane pakvietė FNTT, bet tam tikrai neturėjo įtakos tai, kad V.Gailius yra buvęs Kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas", - tikino A.Roginskis.

E.Šileris taip pat neigė, kad buvęs vadovas padėjo užsidirbti papildomai.

"Mūsų fakultetai privalo ieškoti vietos darbo rinkoje. Pavykus laimėti kokį nors konkursą, dalis pinigų už paskaitas atitenka dėstytojams, o universitetas gauna 5-20 proc. bendros projekto sumos", - aiškino Mykolo Romerio universiteto studijų prorektorius Giedrius Viliūnas.

Nuo 2010 metų kovo 31-osios per dvejus metus FNTT savo pareigūnams tobulinti planuoja išleisti beveik 2,5 mln. litų. Didžioji dalis šių lėšų bus skiriama iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, o 369 tūkst. 123 litus turės atseikėti FNTT.

2010 metais pareigūnams mokyti buvo išleista beveik 300 tūkst. litų.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų