Druskininkų meras R. Malinauskas pripažino, kad Vijūnėlės dvaras buvo statomas jam

 • Teksto dydis:

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas patvirtino, kad vadinamasis Vijūnėlės dvaras buvo statomas jam, meras planavo užbaigtą pastatą perpirkti iš bičiulio verslininko Žilvino Povilonio.

„Aš niekad neslėpiau, kad su Žilvinu aš buvau suderinęs – kodėl aš rūpinausi statybomis, todėl kad męs buvome sutarę: jam statom už jo pinigus, o aš jį išpirksiu pardavęs savo dabartinį namą. Taip, nes ten ideali, pasakiška vieta, prie pat – vandens telkinys, kad ir prūdas dulkėtas“, – vasario 10-ąją „Youtube“ kanale „KiTaipTV“ laidoje kalbėjo R. Malinauskas.

Naujienų portalui 15min.lt šį pirmadienį jis dar kartą patvirtino, kad dabar jau nugriauto namo statybomis rūpinosi, nes planavo įsigyti jį užbaigus, o pats statybų nesiėmė, nes neturėjo tam finansinių galimybių.

Jeigu būtų mano finansinės galimybės buvę, aš jį būčiau iš karto statęsis ir pats spjovęs visiems į barzdą.

„Jeigu būtų mano finansinės galimybės buvę, aš jį būčiau iš karto statęsis ir pats spjovęs visiems į barzdą (...). Bet kadangi man tų pinigų nebuvo, sutariau, kad jeigu jis bus parduodamas, savininkas visada gali apsispręsti, ar neparduoti“, – 15min.lt sakė R. Malinauskas.

„Aš už tai ir rūpinausi, aš už tai ir prižiūrėjau, kad viskas būtų statoma pigiausiomis kainomis, nes nuo to būtų priklausę ir pardavimo kaina, ir visi kiti dalykai“, – pridūrė jis.

Nelegaliu pripažintas pastatas buvo nugriautas 2019-ųjų spalį, po Lietuvos Aukščiausiojo Teismo sprendimo, jog tai turi būti padaryta. Druskininkų valdžia toliau dėjo pastangas, kad pastatas būtų išsaugotas.

Pastato savininkui Žilvinui Poviloniui, Druskininkų merui R. Malinauskui ir jo patarėjui Aivarui Kadziauskui yra pateikti įtarimai teisėjų korupcijos byloje. Joje nagrinėjamas epizodas, kad Vijūnėlės „dvaro“ byloje galėjo būti mokami kyšiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Uždaryti kalėjiman

Uždaryti kalėjiman portretas
tuos, kurie priėmė sprendimą griauti....už turto niokojimą, neigiamų padarinių sukėlimą....Stresavau, pražilau dėl tokio vaizdo: matyti, kai ne pats griūva, o griaunamas GROŽIS.... Išviešinkit pavardes netinkamo sprendimo priėmėjų...tauta juos pirštais užbadys...

Galėjo nusavinti

Galėjo nusavinti portretas
Ir panaudoti turizmui, mokyklai, muzikos ar meno mokyklai, kavinei, SPA....o ne sugriauti....Puikus architekto skonis...Ir aš tokio dvaro norėčiau... O dabar gėda prieš pasaulį, kad sugebėjo nugriauti...tokį grožį....baisūs tie lietuviai...

Vis tiek debilai tie

Vis tiek debilai tie portretas
kurie nugriovė, kurie leido nugriauti...pavyduliauti, tikiuosi ramiai miega...berazumiai...vyčiau lauk visus griovusius iš tarnybos....paduočiau teisman ir apkaltinčiau...džihadizmu...
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių