D.Grybauskaitė: šis Seimas ir Vyriausybė užtikrino šalies stabilumą

Į paskutinę kadencijos sesiją susirinksiantis Seimas, nepaisant to, kad sulaukė nemažai kritikos, tačiau kartu su Vyriausybe užtikrino politinį valstybės stabilumą, laiku priėmė svarbiausius valstybei sprendimus, penktadienį pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Penktadienį šalies vadovė paskutinės sesijos darbus aptarė su Seimo vadovybe - Seimo pirmininke Irena Degutiene, Seimo valdybos nariais.

„Nepriklausomai nuo to, kiek mes esame kritikavę šį Seimą per ketverius metus, jei pažiūrėtume atgal į visą laikotarpį, vis tik šis Seimas, nors ir kritikuojamas, nors ir darydamas klaidas ir klupčiodamas, bet mums pasisekė, kad valstybėje buvo išlaikytas politinis stabilumas, pagrindiniai sprendimai buvo priimami laiku, turiu galvoje ir nacionalinius metinius biudžeto sprendimus ir ratifikacijos įvairios, ir karinis, ir ekonominis bendradarbiavimas ir mūsų dalyvavimas įvairiose tarptautinėse organizacijose buvo užtikrintas būtent šio Seimo ir Vyriausybės“, - bendroje spaudos konferencijoje su Seimo pirmininke sakė šalies vadovė.

Ji pabrėžė, jog šios kadencijos Seimo bendradarbiavimas su Prezidento institucija, nepaisant kai kurių nuomonių skirtumų, buvo produktyvus ir konstruktyvus.

„Bendradarbiavimas su prezidentu, Prezidento institucija tikrai buvo rezultatyvus ir konstruktyvus. Nepaisant to, kad kai kuriais klausimais. be jokios abejonės. mūsų nuomonės skyrėsi, tai rodė ir mano vetuojami įstatymai, bet tiek rezultatyvumas, tiek konstruktyvumas darbe tikrai buvo, dėl to aš Seimui ir valdybai padėkojau“, - sakė D.Grybauskaitė.

Susitikime su valdyba prezidentė taip pat sakė dėkojusi ir dviems Seimą paliekantiems politikos veteranams - Seimo vicepirmininkams konservatoriui Česlovui Stankevičiui ir socialdemokratui Česlovui Juršėnui.

Pastarieji yra pareiškę, jog nesibolotiruos rinkimuose į naują Seimą.„Susitikimą pradėjau nuo to, kad padėkojau dviems veteranams, dviems ponams Česlovams - ponui Stankevičui ir ponui Juršėnui, kurie jau nebus kitame Seime, bet tikrai yra padarę daug labai ir Lietuvos valstybei, jos kūrimui ir taip, sakyčiau, užkėlę politinės kultūros kartelę labai aukštai ir naujajam Seimui, kai kuriems naujiesiems Seimo nariams tai bus tikrai labai geras politinės kultūros pavyzdys“, - kalbėjo prezidentė.

Šios kadencijos Seimas pirmadienį rinksis į paskutinę eilinę rudens sesiją.Seimo rinkimai vyks spalio 14 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje yra priversti gyventi mūsų vaikai (nekvalifikuoti darbininkai) mūsų tėvai pensininkai ir mes (mažiausias pajamas užsidirbantys). Kad gyventi oriai Lietuvoje ... Spalio 14 dieną, aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą, reikia atsikratyti visų partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi. (2012 kovas)

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą reikia atsikratyti Lietuvą naikinančių partinių gaujų: - LSDP; - TS LKD; - “Tvarka ir teisingumas”; - Liberalų ir centro sąjungos; - Liberalų sąjūdžio; - lendančių į seimą svetimšalių “lenkų rinkiminės akcijos”, ruso Uspaskich “Darbo partijos” ir kitų tokių į juos panašių. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai.

bjaurybės

bjaurybės portretas
Šis seimas ir ši vyriausybė subankrotino valstybę.Šis seimas ir ši vyriausybė parodė kad jie neatstovauja tautai ir valstybei ,o gina tik savo bukus principus ir oligarchu bei monopolijų interesus.Šis seimas ir vyriausybė yra pati praščiokiškiausia ir nevykusi grupuotė ,melu ir apgaule užėmusi valdžia.Jūs esate patys nekenčiamiausi iš visų buvusių.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių