Alytaus meras apie situaciją gaisravietėje: dūmų beveik nebėra, smarvės dar truputį

Situacija gaisravietėje gerėja, dūmų joje beveik nematyti, antradienį pranešė Alytaus miesto savivaldybė.

„Situacija gaisravietėje gerėja. Šįryt pakėlus bepilotę skraidyklę dūmų gaisro vietoje jau beveik nebematyti. Naktį iš Naujosios Akmenės buvo atvežta speciali technika, kuri padės ugniagesiams gelbėtojams vykdyti gaisro gesinimo darbus. Netrukus į gaisravietę turėtų būti atvežta ir dar viena rezervinė technika“, – teigiama savivaldybės pranešime.

Dabar man tai pats gražiausias vaizdas! Dūmų beveik nebėra, smarvės dar truputį. Per naktį vyrai stipriai pasistūmėjo į priekį. Žodžių trūksta, kaip jums ačiū!!! Ryte užlipu ant svarstyklių – per savaitę minus 5 kg. Žodžiu, geros naujienos tiek visuomeniniame, tiek asmeniniame gyvenime! Tikriausiai šia proga rytoj Seimo Aplinkos apsaugos komitetas šaukia posėdį“, – taip situaciją antradienio rytą aprašė Alytaus miesto meras Nerijus Česiulis.

Alytaus valdžia taip pat skelbia atšaukusi draudimą vykdyti veiklą aplink gaisravietę esančioms įmonėms bei įvažiuoti į Pramonės rajoną, tačiau rekomendacija nevykdyti įmonėms veiklos išlieka.

„Ekstremalių situacijų komisija atšaukė draudimą įvažiuoti į Pramonės rajoną bei rekomenduoja nevykdyti veiklos šiauriniame Pramonės rajone esančiose įmonėse. Esant būtinybei, šioje teritorijoje darbdaviai privalo aprūpinti savo darbuotojus kvėpavimo takus nuo cheminės taršos apsaugančiomis priemonėmis“, – rašome savivaldybės pranešime.

Antradienį Alytuje vis dar pakoreguotas ugdymo procesas – bendrojo ugdymo mokyklose, Alytaus profesinio rengimo centre ir Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filiale vyksta tik neformaliojo švietimo pamokos.

Anot savivaldybės, tėvai turi galimybę pasirinkti – leisti vaikus į mokyklą ar ne. Vaikų darželiuose, Alytaus muzikos mokykloje, Alytaus dailės mokykloje ir Alytaus jaunimo centre ugdymo procesas bus vykdomas, tačiau tėvams suteikiama teisė pasirinkti – leisti vaikus į įstaigas ar ne.

Už vaikų nelankytą dieną mokėti nereikės.

Savivaldybės pranešime taip pat teigiama, kad į medikus nė vienas alytiškis dėl apsinuodijimo kietosiomis dalelėmis nesikreipė.

Be kita ko, savivaldybė teigia kol kas negalinti pasakyti, kada į Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centrą grįš iš ten praėjusią savaitę dėl gaisro evakuoti ligoniai.

Gaisras padangų perdirbimo gamykloje Alytuje kilo praėjusio trečiadienio naktį. Penktadienį gaisras lokalizuotas, tačiau ugniagesiai įvykio vietoje dirba ir toliau, nes padangos gaisravietėje dar smilksta.

Nuo gaisro pradžios liepsnas malšina kelios dešimtys ugniagesių iš Alytaus, aplinkinių savivaldybių, taip pat ir iš kitų Lietuvos vietų, jie nuolat keičiasi pamainomis.

Alytuje ir Alytaus rajone paskelbta ekstremali situacija.NAUJAUSI KOMENTARAI

nesvarbu

nesvarbu portretas
bet seimo urodai prisiims visus nuopelnus kad tipo padėjo gesinti gaisrą , naktim nemiegojo galvodami kaip padėti Alytaus gyventojams , pirko iš savo varganų algų elementariausias prekes kurių reikėjo gaisrininkams ir kitiems kas ten vargo

Va čia tai meras! Ir jaunas, ir gražus, ir protingas.

Va čia tai meras! Ir jaunas, ir gražus, ir protingas. portretas
Alytus turi tokį nuostabų merą. O Kaunas tik krabą, kuris vos išlemena vieną žodį, mykia mykia kol ištare. Alytaus meras pila žodžius kaip žirnius į sieną, malonu klausyt jo pasakymų per TV. Jis labai susirūpines kaip ten tie žmonės kurie gavo dūmų, sakė pats lėks pas juos į tą kaimą pasiteiraut. Visas išvargintas šito gaisro, be poilsio, be miego, jeigu per savaitę 5 kg numetė svorio. Sekmės šitam merui ir toliau vadovaut šitam gražiam miestui Alytui.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių