A.Lukašenka: jei Lietuva nejus spaudimo iš šalies, puikiai sugyvensime

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka antradienį pareiškė, jog Lietuvos - Baltarusijos santykiai gali būti kuo geriausi, jei Lietuva „atsikratys spaudimo iš šalies“.

„Jei Lietuva nori su mumis bendradarbiauti ir jei Lietuva atsikratys kažkokio spaudimo iš šalies, mes sukursim tokius santykius, kokių iš mūsų nori mūsų tautos, ir ne tik tautos - politinis elitas ir jūsų, ir mūsų. Mes tam pasirengę, būkite tuo tikri“, - antradienį priimdamas naujojo Lietuvos ambasadoriaus Baltarusijoje Evaldo Ignatavičiaus skiriamuosius raštus ceremonijoje kalbėjo A.Lukašenka.

„Aš suprantu ir jus, ir Lietuvos vadovybę, aš viską suprantu ir matau. Tačiau, nepaisant to, reikia po truputį kažkaip nusimesti išorės įtakos naštą ir pančius“, - Baltarusijos prezidento pasisakymą cituoja šios šalies naujienų agentūra Belta.

„Mums, kaip sakoma, nėra ko dalintis. Dvi šalys turi daug bendrų interesų saugumo, prekybos, pramonės bendradarbiavimo srityse. Būtina kartu išnaudoti ir didinti turimą transporto - logistikos potencialą. Mes pasirengę mūsų santykius paversti tikros geros kaimynystės pavyzdžiu. (...) Tikimės, kad Lietuvos pirmininkavimas ES antroje 2013 metų pusėje taps aktyvaus Baltarusijos - Europos santykių normalizavimo laikotarpiu“, - kalbėjo A.Lukašenka.NAUJAUSI KOMENTARAI

olexandr

olexandr portretas
pravilno olexandr,jesli druzhit tak druzhit i nacher tam vsiakaja evropa-tam ved odni evreji,evreji krugom odni evreji...

eretaeae

eretaeae portretas
kur ta lietuva dings, kaip pasakys briuselius taip ir darys asileliai :-)

Vytas

Vytas portretas
Ne visai taip-cia tai jau kaip Putkinas lieps taip ir Lukasenka ir elgsis.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių