Per 700 migrantų pareiškė norą grįžti į tėvynę: didesnė išmoka pasiteisino?

Migracijos departamento direktorės Evelinos Gudzinskaitės teigimu, jau per 700 migrantų, nelegaliai mėginusių kirsti sieną, sutiko savanoriškai grįžti į kilmės šalis. Anot E. Gudzinskaitės, dalis prašymų jau yra patenkinti, kiti dar laukia reikalingų dokumentų.

„Bendras skaičius grįžusių ir išreiškusių, bet dar negrįžusių, sumoje yra per 700 šimtų. Tai savanoriški grįžimai toliau bus vykdomi ir plius yra kelios dešimtys priverstinai grąžintų. Prievartiniai grąžinimai taip pat nestoja, jie toliau bus vykdomi, bet mažesne apimtimi nei savanoriški“, – penktadienį Eltai teigė E. Gudzinskaitė.

Anot migracijos departamento direktorės, daugiausia migrantų norą grįžti į kilmės šalis išreiškė tris kartus padidinus skatinamąją išmoką už savanorišką grįžimą.

Akcija, kuri jau baigėsi sausio 20 dieną, kai buvo mokamos tūkstančio eurų išmokos, iš tiesų pasiteisino.

„Akcija, kuri jau baigėsi sausio 20 dieną, kai buvo mokamos tūkstančio eurų išmokos, iš tiesų pasiteisino. Maždaug mėnesį savo noru norinčių grįžti namo atsirado daugiau negu per iki tol buvusį visą laikotarpį, kai buvo siūlomos mažesnės išmokos“, – teigė E. Gudzinskaitė, kartu pridurdama, kad po sudarytos galimybės gauti didesnę išmoką jau išvyko 209 asmenys, o laukiančių yra apie 170.

„Tai beveik keturi šimtai žmonių susidomėjo šita akcija. Dalis jau pareiškusių norą grįžo, kita dalis dar laukia dokumentų tvarkymo“, – pridūrė migracijos departamento direktorė.

ELTA primena, kad, siekiant paskatinti, jog nelegaliai sieną kirtę migrantai pareikštų savanorišką grįžimą į kilmės šalis, iki 2022 m. sausio 20 d. migrantams išmoka buvo padidinta tris kartus – iki 1000 eurų. Po sausio 20 d. grįžta prie įprastinės 300 eurų išmokų tvarkos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
nusikaltėliai davė pinigų kad nusikaltėliai toliau darytu finansinę žalą ES . Dar neparašėte lėktuvų kainų , ir kad dali naudos gauna avialinijos , o Lietuvos priešai suteikia galimybes toliau maitinti teroristus ir avialinijas

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
tai ne didesnė išmoka , o valstybės tarnautojų nusikaltimas prieš Lietuvą . Privalėjo visus deportuoti ir pateikti sąskaitas už patirtą žalą . Kiekviena šalis privalo būti atsakinga už savo piliečius , kurie užsiima ne tik terorizmu , finansiniu terorizmu , ar tai pasivaikčiojimais darant finansinę žalą ar nusikaltimus .

Siaubas

Siaubas portretas
Kaip prakeikti arabai europieciams yra uzpudrine smegenis, kad nusikalstamai isibrove i sali teroristai, dar sokdina seimininkus ir reikalauja kazkokiu pagerintu salygu. Ju vieta blogiausiame kalejime arba rudos kasyklose.
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių