„Valstiečių“ atstovas partijų derybose dėl švietimo: esame gerame kelyje

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovas darbo grupėje, rengiančioje partijų nacionalinį susitarimą dėl švietimo, Eugenijus Jovaiša pozityviai vertina penktadienį įvykusį posėdį. Nepaisant prieš savaitę išsakytų abejonių dėl galimybių tęsti darbą šiose derybose, „valstietis“ teigė, kad pagaliau buvo atsižvelgta į jo kritiką dėl konkretumo trūkumo ir „pasiūlymų paradu“ virstančios dokumento rašymo eigos.

„Sutarėme, kad per vieną savaitę mes padarysime namų darbus ir iš didelio troškimų sąrašo kristalizuosis tie dalykai, kurie yra labai svarbūs proveržiui. Tai, ką aš ir šnekėjau. Manau, kad mes dabar esame gerame kelyje ir mėginsime žengti pirmyn konkretumo linkme“, – Eltai sakė E. Jovaiša.

„Valstiečių“ pirmininkas Ramūnas Karbauskis yra sakęs, kad būtent nuo E. Jovaišos nuomonės priklausys LVŽS ateitis šioje valdančiųjų iniciatyvoje. Pats „valstiečių“ atstovas pastarosiomis savaitėmis nevengė kritikos dėl šiuo metu vykstančių derybų eigos, tačiau, panašu, kad pastaruoju posėdžiu parlamentaras liko patenkintas. E. Jovaišos teigimu, partijų atstovai sutarė dėl vieningo šablono, pagal kurį formuos savo konkrečius siūlymus partijų susitarimui.

„Dabar pagal vieningą tvarką mes perdėliosime arba performuluosime, kažko atsisakysime ir kitame posėdyje jau ateisime su naujuoju matymu. Žiūrėsime, kas mūsų pasiūlymuose ir tiksluose atsikartoja, pasipildo ir tada gryninsime šitaip“, – sakė „valstietis“.

Jis priduria, kad posėdis, po kurio jis turėjo pasidaryti išvadas dėl LVŽS galimybių tęsti bendradarbiavimą, buvo kolegiškas, ir pats parlamentaras teigiamai vertina šiuo metu vykstantį dokumento rašymo procesą.

„Posėdis buvo kolegiškas ir supratingas“, – tvirtino E. Jovaiša.

ELTA primena, kad ministrė pirmininkė I. Šimonytė kovo pradžioje inicijavo pirmąjį susitikimą su politinių partijų frakcijų Seime paskirtais atstovais, kuriame buvo aptarta nacionalinio susitarimo dėl švietimo rašymo eiga. Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė yra sakiusi, kad šį susitarimą tikimasi patvirtinti per pavasario sesiją.

Susitikime tuomet dalyvavo politinių partijų deleguoti atstovai Artūras Žukauskas (Laisvės partija), Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Raimondas Lopata (Liberalų sąjūdis), Ieva Kačinskaitė-Urbonienė (Darbo partija), Vilija Targamadzė (Lietuvos socialdemokratų partija), Eugenijus Jovaiša (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) bei Mišrios Seimo narių grupės atstovai Algirdas Butkevičius ir Beata Petkevič.NAUJAUSI KOMENTARAI

Blogai,

Blogai, portretas
kad KONSERVATORIAI supranta tik juos pagąsdinus ! Dabar socdemai reiškia priekaištus dėl lėšų slapta skirstymo švietimui . KONSERVATORIAI be intrigų nei PATYS gali dirbti ,nei būdami opozicijoje kitiems leido dirbti visus ketverius metus !

Šiaip

Šiaip portretas
Beviltiškas tas atstovas.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Jau mes 31 metų gerame kelyje............
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių