„Valstiečiai“ persigalvojo, o S. Skvernelio nuomonė nekinta: trauksis

Nors antradienį „valstiečių“ frakcija vienbalsiai išreiškė pasitikėjimą Vyriausybės vadovui, Sauliaus Skvernelio pozicija nekinta – liepos mėnesį trauksis iš premjero posto. Premjeras tikina, kad krizės šalyje nebus ir Vyriausybės darbas išliks konstruktyvus.

„Po ilgos pertraukos pirmą kartą toks posėdis keturių valandų vyko. Kiekvienas frakcijos narys išsakė savo poziciją ir savo apygardos rinkėjų, skyrių pozicijas. Tai buvo sveika išgirsti frakcijos vadovybei (...) Vertinu frakcijos palaikymą, bet sprendimai, kokie yra išsakyti, tokie ir yra. Daugiau tos temos nėra ko eskaluoti. Kai ateis liepos pradžia, tai ir matysim. Svarbiausia, kad Vyriausybė tinkamai dirbtų ir funkcionuotų, žmonės gerai gyventų. (...) Esu atsakingas politikas ir darysiu viską, kad iki to momento, kol Vyriausybė turės grąžinti įgaliojimus arba atsistatydinti prisiekus naujam prezidentui, nesutriktų Vyriausybės darbas. Jokių problemų, krizių šalyje nebus. Tai galiu užtikrinti“, - teigė jis.

Vertinu frakcijos palaikymą, bet sprendimai, kokie yra išsakyti, tokie ir yra. Daugiau tos temos nėra ko eskaluoti.

Pasak S. Skvernelio, nors valdančioji dauguma išlieka, bet kad naujasis premjeras būtų Virginijus Sinkevičius, Visvaldas Matijošaitis ar Žygimantas Vaičiūnas, neįmanoma.

„Neįmanoma. Tai yra kandidatai, kurie galėjo būti, jeigu aš būčiau išrinktas šalies prezidentu. Kadangi Lietuvos žmonės pasirinko kitus kandidatus, tai ši tema yra uždaryta“, - teigė jis.

ELTA primena, kad po antradienį vykusio „valstiečių“ frakcijos posėdžio Ramūnas Karbauskis pranešė, kad nutarta iš valdančiųjų nebesitraukti. R. Karbauskis teigė, kad šio klausimo sprendimas atidėtas iki tol, kol bus išrinktas naujas prezidentas.

Frakcijos posėdyje pasitikėjimą taip pat tikrinosi premjeras S. Skvernelis. Prezidento rinkimus pralaimėjęs premjeras sulaukė frakcijos paramos.

Po beveik keturias valandas trukusio „valstiečių“ Seime per slaptą balsavimą pasitikėjimą S. Skverneliui pareiškė 46 frakcijos nariai, po posėdžio sakė frakcijos lyderis R. Karbauskis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ozys&Ozesnis

Ozys&Ozesnis portretas
Bla, bla, bla...

to

to portretas
Nereikia Premjerui parintis ir aiškintis. Sistemai buvo neparankus, Matijošaitį matomai prispaudė gaujos, belieka tvirtai laikytis ir dirbti, ką geriausiai mokat ir prisiekėt. Pagalvokit, ar visada verta kautis, bet ambicijų nepaleiskit , Premjeras yra premjeras. Būkit!

to Na Na

to Na Na portretas
Už referendumo pataisą turi pasisakyti 50% visų balsavimo teisę turinčių piliečių, praktika rodo kad taip niekada neįvyksta. Keista kad patys valstiečiai iškėlė referendumo įstatymo pataisą ir vėliau nepritarus VVSK patys pritarė atmetimui.
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių