Kaip teigia prof. V. Landsbergis, ši knyga yra lyg ilgas interviu, kuriame klausinėtojo vaidmens ėmėsi prieš ketverius metus pirmąkart sutiktas Rytis Zemkauskas.
„Kilo mintis padaryti pokalbių knygą, nes susipažįstant pokalbis buvo įdomus. (...) Knyga buvo parašyta per kelis kartus. Visokių yra pokalbių, kurie galėtų būti panaudoti knygos pavadinimui. Kalbantis blyksteli kokia sentencija, kuri, atrodo, neblogai skambina. Viena tokia buvo – „bus geriau“. Nutarėm, kad kaip ten bebūtų, bet bus geriau. Tokia nuostata yra visos žmonijos kelias, viltis“, – pasakoja LR Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas.
Anot jo, knygoje kalbama įvairiausiomis temomis, pavyzdžiui, apie Dievą: „kas tai yra, ar tai galėtų būti, kaip aš suprantu šį klausimą. Mes, būdami pasauliečiais, nemažai apie jį kalbame. Daug kalbame apie meilę, laisvę“.
Daugiau apie šią knygą, kuri antradienį bus pristatyta ir Vytauto Didžiojo universitete – įraše.
Naujausi komentarai