R. Karbauskis: V. Pranckietis skundžiamas etikos sargams, turi būti šalinamas

Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis pranešė, kad Seimo pirmininko postą atsisakantis palikti Viktoras Pranckietis bus apskųstas partijos Etikos komisijai ir turi būti iš jos šalinamas.

„Valdyba kreipsis į Etikos komisiją, kad būtų svarstomas (V. Pranckiečio elgesys)“, – žurnalistams Seime trečiadienį sakė R. Karbauskis.

Jis tvirtino neįsivaizduojantis jokio kito sprendimo, kaip tik V. Pranckiečio šalinimas iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, nes „kiekvieną dieną žeminama ir partija, ir partijos vadovai“.

R. Karbauskis sakė ketvirtadienį planuojantis šaukti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos valdybos posėdį, kad ji kreiptųsi į Etikos komisiją dėl V. Pranckiečio elgesio.

„Valstiečių“ taryba pirmadienį nusprendė pritarti prieš kelias savaites sudarytai naujos koalicijos sutarčiai ir taip atiduoti Seimo pirmininko postą „socialdarbiečiams“.

Tačiau V. Pranckietis atsistatydinti atsisako ir jo bandymą atleisti laiko R. Karbauskio kerštu, todėl Seimo pirmininko atžvilgiu bus organizuojama nepasitikėjimo procedūra.

„Tikriausiai kiekvienas Lietuvos žmogus supranta ir jau dabar žino, kad tai (atleisti V. Pranckietį) yra frakcijos, yra partijos sprendimai“, – kalbėjo R. Karbauskis.

„Jo teiginiai apie mane yra tiesiog bandymas kurti savo įvaizdį ir remtis kažkokia neegzistuojančia keršto teorija“, – pridūrė jis.

E. Gentvilas: rietenos užgožia gyventojų gerovės klausimus

Opozicinės Liberalų sąjūdžio (LRLS) partijos lyderis Eugenijus Gentvilas teigia, jog LVŽS pirmininko R. Karbauskio pareiškimas yra politinių rietenų kurstymas, nukrypstant nuo daug svarbesnių visuomenei klausimų – Vyriausybės programos vykdymo.

„V. Pranckietis ar ne V. Pranckietis (Seimo pirmininko poste – ELTA) yra dešimtos eilės klausimas, tačiau dešimtos eilės klausimus R. Karbauskis sugeba iškelti į pirmus puslapius ir antraštes ir drumsti visiems protą, imituodamas kažkokią veiklą, vietoje to, kad būtų reali veikla, kurią privalo užtikrinti valdančioji dauguma“, – Eltai sakė E. Gentvilas.

Pasak liberalo, R. Karbauskio nesutarimai su V. Pranckiečiu yra asmeninių sąskaitų suvedinėjimas.

„Man atrodo, kad V. Pranckiečio klausimas yra R. Karbauskio nesuvestų sąskaitų su V. Pranckiečiu klausimas ir jis net dreba, kaip nori suvesti šitas sąskaitas, bet tai yra jų problema“, – teigė E. Gentvilas, pridūręs, kad tai, pasak jo, nėra valstybės reikalas.

„Nueikite ir paklausinėkite šimto žmonių, kas jiems svarbiau – vaiko pinigai, nemokami vaistai senukams, nemokamas maitinimas moksleiviams, ar V. Pranckiečio klausimas“, – pridūrė LRLS lyderis.

Vis dėlto, sakė E. Gentvilas, jis palaiko V. Pranckiečio poziciją likti užimame poste.

„Kaip politikas, aš galiu duoti jam patarimų – stovėk, kaip stovi laisvė, kaip toje dainoje… (…) Nieko jis blogo nėra padaręs, kažkada užgavęs jautrią R. Karbauskio sielą ir gal ne vieną kartą užgavęs, tai štai dabar ir kenčia. Valstybiniu požiūriu niekur jam nereikia sprukti, jis turi stojiškai laukti to balsavimo dėl nepasitikėjimo juo. Manau, kad jis laimėtų tą pasitikėjimą. Taip, santykiai su „valstiečiais“ bus sugriuvę, bet atrodo, kad jis tam pasirengęs“, – sakė E. Gentvilas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Surimtėkit pagaliau

Surimtėkit pagaliau portretas
Patraukit nuo Kėdės Ramūną ir visos problemos bus išspręstos. Dabar kaip maži vaikai ožiuojasi, o pažadai proletarams dulka valdančiųjų stalčiuose. Nesolidu kažkaip.

Tegul seimo pirmininkas gal žiūri

Tegul seimo pirmininkas gal žiūri portretas
kad posėdžiuose dalyvautų seimo nariai, galėtų tvarką seime geresnę įsivesti?Tos šnekos,šnekos apie partiją ir lyderį koks jis,tai ne seimo pirmininko darbas, gal?Kažkaip, orumo ir santūrumo galimai stokojama?.Nuoseklios lietuvybės,valstybinio požiūrio tvirtumo ir orumo atžvilgiu Karbauskis visa galvą aukščiau

Kaunietis

Kaunietis portretas
Supraskit patys ir paaiškinkit profesoriui agronomui, kad jis ne pats save išsirinko seimo pirmininku, o jį išrinko seimas balsų dauguma. Supraskit ir paaiškinkit profesoriui , kad tą balsų daugumą sudarė ir profesorių išrinko ne landzberginiai, kurie dabar jį kursto nenulipti nuo kėdės, o tie, kuriuos jis, vaikščiodamas po televizijų laidas ir duodamas interviu , dabar šmeižia. Pažiūrėkit seimo transliacijas ir suprasit , ar tikrai gerai dirba profesorius, jei seimo posėdžiuose sėdi nuo 70 iki100 narių. O kur kiti?
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių