R. Karbauskis užstoja antivakserį D. Kepenį: jo kalbose yra logikos

Nepaisant visuomenę piktinančių „antivakseriškų“ ir sąmokslo teorijas primenančių „valstiečio“ Dainiaus Kepenio pasisakymų, jo atstovaujamos partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako įžvelgiantis logikos kai kuriose kontraversiškai vertinamo politiko tezėse.

Pasak jo, prieš skiepus nusiteikusio D. Kepenio nuomonės partija, ko gero, nepakeis. Priešingai, pažymi R. Karbauskis, tai, kad „valstiečiai“ toleruoja nuomonių įvairovę net ir šiuo metu itin jautriu vakcinavimosi klausimu, rodo, kokia stipri yra jo vadovaujama partija.

„Mes tarpusavyje bendraujame visi, kurie priklauso Valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Jis turi savo nuomonę, jis turi savo argumentus. Stipri organizacija yra ta, kuri gali toleruoti nuomones. Jo nuomonės nepakeisime ir tų žmonių nuomonės, kurie turi kitą požiūrį į vakcinavimą, mes tikriausiai nepakeisime“, – „Žinių radijui“ penktadienį teigė politikas.

Kita vertus, tęsė R. Karbauskis, prieš skiepus nusiteikusių asmenų argumentuose galima įžvelgti ir racionalių argumentų.

„Jie agituoja į tai, kad reikia stiprinti imunitetą ir kad tada nereiks vakcinuotis. Tai nėra visiškai neteisinga, nes tas, kas turi stiprų imunitetą, serga mažiau. Tai yra faktas“, – penktadienį kalbėjo LVŽS pirmininkas, visgi pripažindamas, kad ne visi propaguojantys sveiką gyvenseną yra atsparūs ligoms.

Jie agituoja į tai, kad reikia stiprinti imunitetą ir kad tada nereiks vakcinuotis. Tai nėra visiškai neteisinga, nes tas, kas turi stiprų imunitetą, serga mažiau. Tai yra faktas.

„Aš pats esu už vakcinavimąsi ir, kai sulauksiu savo eilės, – vakciniuosiuosi“, – pridūrė politikas.

Šią savaitę po politologės Rimos Urbonaitės kreipimosi Seimo Etikos ir procedūrų komisija ėmėsi tirti D. Kepenio pareiškimus, išsakytus vienoje iš jo surengtų spaudos konferencijų. Politologei klausimų sukėlė tai, ar Seimo narys D. Kepenis nepažeidė Politikų elgesio kodekso principų, teigdamas, jog COVID-19 serga „apsileidėliai“.

Ketvirtadienį D. Kepenio pareiškimus sukritikavo ir premjerė Ingrida Šimonytė. Seime vykusioje Vyriausybės valandoje Vyriausybės vadovė sulaukė „valstiečio“ klausimo, kuriame D. Kepenis tarsi susiejo Lietuvos užimtą poziciją dėl „AstraZeneca“ vakcinos su esama savižudybių statistika šalyje.

Premjerė tokius D. Kepenio svarstymus pavadino tiesiog „kliedesiais“.

„Tiesą sakant, neturiu aš jums atsakymo, nes manau, kad tai, ką jūs pasakėte, yra kliedesys. Todėl, kad bet kokia savižudybių statistika, kokią mes beturėtumėme, ji tikrai niekaip nesusijusi su „AstraZeneca“ vakcina. Aš labai norėčiau, kad jūs, net ir užduodamas klausimą, na, bent truputį laikytumėtės kažkokio fakto rėmuose“, – sakė premjerė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vilnius

Vilnius portretas
Matau Kaune daug kvailių, kurie net nežino apie ką rašo. Aš palaikau Karbauskį ir Kepenį. Skirtingai nei kiti Seimo nariai, drąsiai reiškia savo nuomonę. Kiekvienas pats turi nuspręsti ar skiepytis, ar nė.

Statistiką didina nutukėliai

Statistiką didina nutukėliai portretas
Ryškiausias nesveiko gyvenimo požymis yra nutukimas. Nutukę žmonės turi skiepytis kuo greičiau. Bet tarp jų – nemažai antivakserių. Statistika rodo, kad nuo Covid-19 daugiausia miršta nutukėliai. Kepenis galėtų paagituoti mažiau ėsti.

STEBUKLAI

STEBUKLAI portretas
LABAI SMAGIAI PRAJUOKINO KAD KEPENIS SESELINIS MINISTERIS KA REISKIA PARODYTI KAD GALI IR SNIEGE PASIVOLIOJES TAPTI MINISTERIU O KIEK PROTINGU SMEGENU NESVARBU
VISI KOMENTARAI 65
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių