R. Karbauskis apie A. Tapino akciją prieš LLRA-KŠS: kyla klausimas – kaip taip galima

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako palaikantis koalicijos partnerių Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) siūlymą Seimui kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl rinkimų pažeidimų.

LLRA-KŠS prašo naikinti daugiamandatės apygardos rezultatus dėl laidų vedėjo ir visuomenininko Andriaus Tapino vykdytos kampanijos, kuria siekta, kad minėta partija nepatektų į Seimą, taip pat vienmandatės Panerių-Grigiškių apygardos rezultatus dėl nustatytų neatitikimų. 

„Lietuvoje rinkimų kampanijos yra kontroliuojamos, pinigų srautai yra labai kontroliuojami ir staiga atsiranda kampanija, kuri finansuojama neaišku kokiais pinigais, ji aiškiai nukreipta į rinkimus ir partija, prieš kurią ji nukreipta, pralaimi rinkimus nulis kablelis kažkiek procento. Tai aš suprantu Lenkų rinkimų akcijos pasipiktinimą ir man kyla klausimas – kaip taip galima“, – Žinių radijui trečiadienį kalbėjo R. Karbauskis.

„Manau, kad Seimas galėtų kreiptis į Konstitucinį Teismą savo nutarimu ir gauti atsakymą, kaip teismas vertina tokią akciją, nes klausimų kyla labai daug (...) Konstitucinis Teismas yra ta institucija, kuri turėtų atsakyti, dėl to aš palaikau kreipimąsi“, – sakė jis.

LLRA-KŠS po pirmojo rinkimų turo spalio viduryje kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), kad dėl šiurkščių pažeidimų Seimo rinkimų rezultatai daugiamandatėje apygardoje būtų pripažinti negaliojančiais. Taip pat partija prašė pripažinti rinkimus negaliojančiais Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo – teismas nurodė skųsti rezultatus kita tvarka.

Partija A. Tapino iniciatyvą vadina šiurkščiu rinkimų tvarkos pažeidimu. Jis feisbuke prieš Seimo rinkimus paskelbė akciją „Viso gero, Voldemortai“, ja raginta aktyviai dalyvauti Seimo rinkimuose, kad mažėtų procentinė LLRA-KŠS balsų dalis. Į A. Tapino nurodytą sąskaitą, jo teigimu, surinkta 15 tūkst. eurų, už juos išleista 300 tūkst. vienetų leidinio „Viso gero, Valdemarai?“.NAUJAUSI KOMENTARAI

geda

geda portretas
Esu lenkas ,bet !!!! geda -esu-,nes pasibiauretina wodemoro snuki matau...kuomet kartu su [grynakraujais Lietuvos] lietuviais esu visada dziaugiuosi ,kad jie pamirsta tautybe ,,nes buti ---pse-krev=[=puidzem -aplinkui--tutai --shlapia ]] === tai gedinga [Lietuvos lenku--koloradku]],tai gedinga EGZISTENCIJA ..;ir shovinistas W.Tomosh.subure pasiputusiu,nekencianciu Lietuvos lietuviu,,samburi --atskirti,,,Taip taip --tai ATSKIRTUKU grupuote ,,rusas pasakytu :juk tai zmones --nyzhe pojasa--- kuo jus save isivaizduojate??? ei ,lenkais save vadinantys,,paskaitykite,paklausykite ,,,ka a/a Kernagis bylojo!!! apie TA brangia JAM tauta,,kai jis TROSKO Nepriklausomybes [jis nekviete koloboruoti at eiti okupuoti=NE] Jis kviete savo tauta lietuvi stoti prie lietuvio,,,ir Nepriklausomybe naudojates ir jus-grupuote!! ir as [gedingas-lenkas]

aš irgi sakau,

aš irgi sakau, portretas
kad prezidentas be kiaušių, o šita šeimų sąjunga visai ne lenkai, o koloradai. Tai ką teismas gali padaryti? Aš teisus.

JONAS

JONAS portretas
Dabar isitikinsim ar perzidentas to šiukšles per tele ekranus žemintas pastatys ta isišokėli i vieta ar teisingumas apgins ne tik lenkus bet ir nesenei apjuokta prezidenta Juk Valinskas iš pat pradžios nuteikė daug ka prieš Nausėda
VISI KOMENTARAI 72
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių