R. Karbauskis sako nebesuprantantis valdančiųjų sprendimų: dalis žmonių mano, kad valdžia išprotėjo

Opozicinių „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako visiškai nebesuprantantis valdančiųjų sprendimų logikos dėl COVID-19 krizės. Jo teigimu, trečiadienį priimtas Vyriausybės sprendimas nukelti karantino švelninimo klausimą, kuriame turėjo būti svarstomos galimybės mažoms parduotuvėms ir grožio salonams atsidaryti, rodo, kad valdantieji yra ir neprognozuojami, ir tarnauja stambiajam verslui.

„Šiandien aš jau galiu pasakyti, kad tai yra panašu nebe į sprendimą neleisti arba leisti, o į sprendimą, kuris tarnauja stambiajam verslui. Verslui, kuris šiandien yra veikiantis ir kuris prekiauja tuo, kuo tik nori. Jis uždirbinėja fantastinius pelnus, nes neturi jokios konkurencijos“, – Eltai sakė R. Karbauskis.

Politiko teigimu, šiuo metu jau nebegalima taikomo karantino suvaržymų grįsti rodikliais, apibrėžiančiais vien tik epidemiologinę situaciją.

„Negalima žiūrėti į situaciją tik per eksperto ar tik medicininę prizmę. Mes turime artėjimą prie daugybės bankrotų, dalis žmonių bus nuvaryti į bankrotus ir į emigraciją“, – teigė politikas.

R. Karbauskis atkreipė dėmesį ir į išsiskyrusią ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės poziciją po Vyriausybės priimto sprendimo trumpam atidėti karantino švelninimo klausimą. Pastaroji, nesutikdama su prie Vyriausybės sudarytos ekspertų tarybos raginimais atidėti dalies parduotuvių ir grožio salonų atvėrimą, tvirtino priešingai.

Mes turime artėjimą prie daugybės bankrotų, dalis žmonių bus nuvaryti į bankrotus ir į emigraciją.

„Valstiečio“ teigimu, ši išsiskyrusi nuomonė Ingridos Šimonytės vadovaujamame Ministrų Kabinete signalizuoja apie dabartinės Vyriausybės bruožą, skiriantį ją nuo prieš tai buvusio Sauliaus Skvernelio Ministrų Kabineto.

„Mes buvome blogi, negeri, kažkam nepatikom, tačiau kažkiek žmonių mumis tikėjo. Mes buvome bent jau prognozuojami. O ši valdžia iš viso yra neprognozuojama. Tą pačią dieną du Vyriausybės nariai sako visiškai priešingus dalykus – tą pačią dieną“, – akcentavo R. Karbauskis.

Tai, kad S. Skvernelio Vyriausybėje taip pat buvo išsiskiriančių nuomonių, – pavyzdžiui, premjero ir finansų ministro Viliaus Šapokos susikirtimo dėl 13-osios pensijos, – pasak R. Karbauskio, yra nepalyginami dalykai. Jo teigimu, šiuo metu I. Šimonytės Vyriausybėje kalbama apie problemas, keliančias kur kas didesnius padarinius.

R. Karbauskio supratimu, dėl vengimo ryžtingiau švelninti karantino režimą jau dabar dalis žmonių konservatorių dominuojamą valdžią laiko „išprotėjusia“. Tokią diagnozę daryti, argumentavo „valstietis“, leidžia skaitytojų palikti komentarai po apie valdžios sprendimus informuojančiomis naujienomis. Valdantieji į šiuos komentarus turėtų įsiskaityti, sako R. Karbauskis, ir nesvarbu, kad, kaip pažymi pats politikas, juos rašo ir nevisiškai sveikos psichikos žmonės.

Ramūnas Karbauskis/Olgos Posaškovos (LRS kanceliarijos) nuotr.

„Tegul ministrai ir premjerė atsiverčia komentarus. Aš suprantu, kad yra žmonių, kurie komentarus rašo būdami nevisiškai sveikos psichikos. Bet yra ir labai sveikų komentarų. Žmonės šimtais, tūkstančiais laikina pasisakymus apie tai, kad ši valdžia yra išprotėjusi ir neprognozuojama, – tai jau yra labai rimta problema“, – sakė R. Karbauskis.

Premjerė Ingrida Šimonytė trečiadienį pranešė, kad karantino švelninimo šią savaitę nebus, nes pastarosiomis dienomis paaiškėjo naujų aplinkybių. Premjerė informavo, kad kai kurie karantino švelninimo klausimai bus svarstomi kitą savaitę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pakartoju

Pakartoju  portretas
Bravo, p.Karbauski. Gerbiu už atvirumą. Ne kiekvienas nebesuprantantis drįsta prisipažinti nebesuprantantis.Pats ne tik prisipažįsti nebesuprantantis valdančiųjų sprendimų, bet ir priskiri save prie išprotėjusių žmonių dalies. Sveikinu.

Visiškai teisingai-mus valdo kuo tikriausi NEADEKVATAI

Visiškai teisingai-mus valdo kuo tikriausi NEADEKVATAI portretas
liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

>>>Chi chi chi \\\\\.../////

>>>Chi chi chi  \\\\\...///// portretas
jau ne be cha cha cha.Pažanga,psichijatrai atitaikė vaistus.Gal nenudvėsi,pasveiksi kvailį.Su pagarba, Višta.
VISI KOMENTARAI 100
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių