R. Karbauskis: pagrindinė užduotis opozicijoje – apginti tai, kas padaryta

Seimo rinkimuose antrą vietą užėmusių ir valdančiųjų pozicijas praradusių „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad pagrindinis opozicijoje dirbsiančios partijos tikslas naujame Seime bus apginti tuos darbus, kurie buvo padaryti per pastaruosius ketverius metus.

„Dabar pagrindinis klausimas bus sugebėti apginti tuos klausimus, kurie padaryti. Ypatingai svarbu farmacijos srityje, bandant išsaugoti kainų politiką, vaistų reguliavimo“, – pirmadienį žurnalistams sakė R. Karbauskis.

„Kitas klausimas iš tų pareiškimų, kurie skamba, dėl alkoholio kontrolės klausimų, nes planuojama panaikinti alkoholio reklamos draudimą“, – sakė „valstiečių“ lyderis.

Jo teigimu, tokie sprendimai, kaip Laisvės partijos programoje numatyta nuostata įteisinti rekreacinį ir medicininį kanapių naudojimą, naujame Seime „bus neįmanoma“

„Mūsų pareiga bus apginti tai, kas vertybiškai mums svarbu, Lietuvos žmonėms svarbu“, – pabrėžė R. Karbauskis.

Mūsų pareiga bus apginti tai, kas vertybiškai mums svarbu, Lietuvos žmonėms svarbu.

Jis vylėsi, kad naujoji valdžia nenaikins „valstiečių“ priimtų sprendimų dėl vaiko pinigų ir pensijų, kaip minėjo potenciali premjerė Ingrinda Šimonytė.

Anot R. Karbauskio, būsima opozicija palaikys teisingus ir tikslingus naujosios valdžios sprendimus.

„Palaikysime viską, kas bus, mūsų nuomone, teisinga, tikslinga. Jei būsima premjerė nemelavo, daugelis tų darbų, kuriuos pradėjome ir sėkmingai įgyvendinome, bus pratęsti“, – tvirtino jis.

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, „valstiečiai“ naujajame Seime iškovojo 32 mandatus.

Palyginti 2016 metų rinkimuose nugalėję valstiečiai tuomet gavo 54 mandatus ir formavo Vyriausybę.

Šių metų rinkimus laimėjo pastaruosius aštuonerius metus opozicijoje buvę konservatoriai, kurie Vyriausybę ketina formuoti su liberaliomis partijomis – Liberalų sąjūdžiu ir Laisvės partija.

I. Gelūno / Fotobanko nuotr.

R. Karbauskis: gandai apie įtampą yra melas

R. Karbauskis teigia, kad viešoje erdvėje pasirodę gandai apie tarp jo ir premjero Sauliaus Skvernelio tvyrančias įtampas yra melas. LVŽS pirmininkas tikina, kad jis ir premjeras puikiai sutaria, pasak jo, „valstiečių“ komanda yra stipri ir vieninga.

„Yra tokių žinių neva pas mus frakcijoje tarp premjero ir manęs kažkokios įtampos. Tai galiu pasakyti, kad per tuos ketverius metus buvo melas, kad mes turime problemų bendraudami tarpusavyje ir dabar tai yra melas. Jokių problemų nėra“, – pirmadienį spaudos konferencijoje teigė R. Karbauskis.

Tai galiu pasakyti, kad per tuos ketverius metus buvo melas, kad mes turime problemų bendraudami tarpusavyje ir dabar tai yra melas.

LVŽS pirmininkas taip pat akcentuoja, kad sekmadienio vakarą viešoje erdvėje pasirodę pasvarstymai apie galimus jo bei S. Skvernelio nesutarimus yra klaidingi. R. Karbauskio teigimu, premjeras štabą sekmadienio vakarą paliko anksčiau saugodamas savo sveikatą.

„Jis tikrai komandos žmogus, mes puikiai sutariame. Šioje situacijoje kiek dar ketverių metų reiks, kad šias nesąmones būtų pasakojama apie mūsų susipriešinimą? Tai jeigu kažkas tam ruošiasi, tai varkite toliau, bet realiai komanda yra stipri, vieninga ir mes tai įrodysim per kitus ketverius metus“, – tikino jis.

R. Karbauskis taip pat sureagavo klausimą, kodėl S. Skvernelis neatvyko į rinkimuose dalyvavusių partijų lyderių spaudos konferenciją.

„S. Skvernelio dabar čia nėra, nes jis yra premjeras, jis yra veikiantis premjeras, jis yra savo darbo vietoje“, – teigė R. Karbauskis, akcentuodamas, kad į susitikimą su prezidentu Gitanu Nausėda S. Skvernelis atvyks.

Rezultatai

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Chi

Chi portretas
Palaikau "valstiečius".

Lietuvis.

Lietuvis. portretas
Karbauski geriau nieko nedaryk.Jau ir taip iki ausų apsidairai.

Jeigu

Jeigu portretas
Jūs konservatpalaikiu gaujos subinlaizos kauksit kroko ašaromis,jūs lietuvos išdavikų runkelių isgamu sutve,oi grys jums antras pagalio galas,aš nepripazystu rinkimų ir man ji ne valdžia ,tai darosi 5 kolonos gaują ir Lietuvos išdavikai
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių