R. Karbauskis: galimai Konstituciją pažeidęs V. Pranckietis – opozicijos problema

Seimo Lietuvos valstiečių  ir žaliųjų  sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis sako, kad nors Seimo Etikos ir procedūrų komisijos sprendime kalbama apie galimą Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio Konstitucijos pažeidimą, valdantieji nesiruošia jam inicijuoti interpeliacijos, nes tai jau opozicijos problema.

„Tai, kad Seimo pirmininkas pažeidė Konstituciją yra žinutė opozicijai. Mes tikrai nekelsime klausimo dėl jo atstatydinimo ar dėl interpeliacijos todėl, kad  jis dabar atstovauja opoziciją. Tai yra jų problema. Jie dabar žino, kad Seimo pirmininkas pažeidė Konstituciją ir ką jie su tuo darys? Matyt darys tai, ką visą laiką daro, kad  saviems tai negalioja, galioja tik kitiems. Tai yra dvigubi standartai. (...) Matome, kad pažeidinėja, bet jis šiandien - opozicijos atstovas. Opozicija tegul aiškina visuomenei, kaip jiems atrodo tai, kad Seimui vadovauja žmogus, kuris pažeidinėja Konstituciją“,- Eltai sakė R. Karbauskis, komentuodamas Etikos ir procedūrų  komisijos sprendimą.

Trečiadienį etikos sargai nutarė, kad Seimo pirmininkas V. Pranckietis, sušaukdamas Seimo valdybos posėdį, kuriame buvo svarstomas neeilinio Seimo posėdžio sušaukimas dėl nepasitikėjimo juo, pažeidė Valstybės politikų elgesio kodekse įtvirtintus principus, įpareigojančius politikus elgtis sąžiningai, padoriai, nešališkai, nesavanaudiškai, tai yra vengiant viešųjų ir privačių interesų konflikto ir nesinaudojant savo pareigomis ar padėtimi siekiant tam tikro tikslo.

„Kadangi 2019 metų spalio 15 d. Seimo valdybos posėdis buvo sušauktas pažeidžiant teisės aktų reikalavimus, remiantis teisės principu – neteisės  pagrindu teisė neatsiranda, šio posėdžio metu priimti sprendimai negali sukelti teisinių pasekmių tai reiškia, kad  jie yra neteisėti“, - trečiadienį nutarė Seimo Etikos ir procedūrų komisija, svarsčiusi Seimo pirmininko poste išsilaikiusio V. Pranckiečio atleidimo procedūros teisėtumą.

Už tokią išvadą, kurią rengė Mišrios Seimo narių grupės seniūnas Andrius Mazuronis ir Etikos ir procedūrų komisijos pirmininko pavaduotoja „valstiete“ Aušrinė Norkienė, balsavo 6 komisijos nariai.NAUJAUSI KOMENTARAI

tomas

tomas portretas
Tai protingas Karabasas - nepajėgęs įkąsti Pranckiečiui, pareiškė, kad jo mėsa neskani... ,,Tegul ęda opozicija".

manau konservatoriai vykdo č e k i s t ė s GRYBAUSKAITĖS

manau konservatoriai vykdo č e k i s t ė s GRYBAUSKAITĖS portretas
paliepimą g l o b o t i PRANSKIETĮ--kuris s ė k m i n g a i vykdo seimo darbo d e s t r u k c i j ą--- kad Lietuvoje gyvenimas " sparčiau gerėtų"

tomas

tomas portretas
Tai gal atstosi, pagaliau, piktoji dvasia, nuo gerb V.Pranckiečio?
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių