R. Karbauskis apie iš partijos pašalintą T. Tomiliną: jis keistis neketina

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) taryba penktadienį priėmė sprendimą iš partijos pašalinti LVŽS pirmininko rinkimuose ketinusį dalyvauti Seimo narį Tomą Tomiliną. „Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis tikina, kad T. Tomilinas apsisprendimą dalyvauti partijos pirmininko rinkimuose paskelbė jau žinodamas, kad LVŽS taryba spręs dėl jo tolesnio likimo partijos narių gretose.

„Svarstėme klausimą dėl buvusio partijos nario Tomo Tomilino elgesio. Partijos taryboje priimtas sprendimas pašalinti jį iš partijos, ne suspenduoti jo narystę, nes ir vakarykščiai, ir šios dienos jo pareiškimai, ir jo elgesys tarybos posėdyje rodė, kad sprendimas suspenduoti jo veiklą kuriam laikui neduos jokio pokyčio. Jis to nevertina kaip galimybės pakeisti savo elgseną“, – žurnalistams teigė R. Karbauskis

R. Karbauskis sakė, kad T. Tomilino klausimu LVŽS taryba buvo labai vieninga.

T. Tomilinas apie dalyvavimą rinkimuose pasakė jau žinodamas, kad bus svarstomas jo išmetimo arba suspendavimo partijoje klausimas.

„Valstiečių“ lyderis akcentavo, kad T. Tomilinas apie dalyvavimą rinkimuose pranešė jau žinodamas, kad penktadienį bus svarstomas jo likimas partijoje.

„T. Tomilinas apie dalyvavimą rinkimuose pasakė jau žinodamas, kad bus svarstomas jo išmetimo arba suspendavimo partijoje klausimas. Jis tai darė vakar jau žinodamas tai ir jis elementariai įjungė tokią viešųjų ryšių kampaniją, kad neva šiandieną sprendimai bus priimami dėl to, kad jis kandidatuoja“, – sakė R. Karbauskis.

LVŽS pirmininkas pabrėžė, kad T. Tomiliną palaiko vos keli partijos nariai.

Politikas įsitikinęs, kad tikrosios priežastys, kodėl T. Tomilinas, pasak jo, žemino partiją, paaiškės netrukus.

„Jo elgesys rodo, kad jis ir šiandieną darys viską, kad žemintų partiją, žemintų partijos vadovybę ir visa kita, jis tai daro sąmoningai. Aš manau, kad visi, kuriuos jis apgaudinėjo, tai yra ir žiniasklaidos priemonės, ir visuomenė, per kelias savaites ar mėnesius susipras ir sužinos, kas iš tiesų čia vyko. (...) Neišvengiamai matant tai, kaip yra veikiama, tai iškils į viešumą per tai, kokie bus kiti Tomo žingsniai“, – teigė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

šuo loja

šuo loja portretas
Protas T.Tomilinas, žema karbauskyh šalininkai ir apkvailybes...

???

??? portretas
Nesuprantu kaip kiti ir Bačkienė sutinka su tokia Karbauskio nuomone.Jei tu nebijai pralaimėti taiko šalini iš savo klano?
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių